KONTAKT  |    _eng _sk

Uchádzajte sa o grant pre vaše komunitné projekty
           Pridané: 12.11.2020
Autor: -c-
Kategória: Komunita

U. S. Steel Košice a  Karpatská nadácia v utorok 10. novembra 2020 zverejnili výzvu na predkladanie projektov v 14. ročníku grantového programu Spoločne pre región. Mimovládne neziskové organizácie a miestne samosprávy z Košického a Prešovského kraja, v ktorých aktívne pracujú alebo dobrovoľnícky pôsobia zamestnanci spoločnosti U. S. Steel Košice a jej dcérskych spoločností, sa môžu uchádzať o finančnú podporu vo výške 2 500 EUR pre projekty zamerané na zvyšovanie bezpečnosti vo všetkých oblastiach života. Rovnakou sumou môžu byť podporené aj voľnočasové aktivity pre deti a mládež, ako i environmentálne aktivity a vzdelávanie. Celkovo sa v programe na podporu komunitných projektov prerozdelí 13 000 EUR. Žiadosti o podporu je treba predložiť do 25. januára 2021 prostredníctvom elektronického formuláru na stránkach Karpatskej nadácie, ktorá je administrátorom programu.

„Bezpečnosť práce a ochrana zdravia je dlhodobo hlavnou prioritou U. S. Steel Košice. Od prvých týždňov pandémie COVID-19 sme preto pomáhali tak zdravotníckym zariadeniam, ako aj ohrozeným skupinám obyvateľov v krízových a charitatívnych centrách. V programe Spoločne pre región radi podporíme ďalšie iniciatívne nápady na zvýšenie bezpečnosti a elimináciu rizík pri rôznych aktivitách detí, dospelých i seniorov,“ povedal pri otvorení programu prezident U. S. Steel Košice James Bruno.

Program Spoločne pre región od svojho vzniku podporil už 113 komunitných projektov sumou prevyšujúcou 281 400 EUR. Viac informácií o podmienkach programu nájdete na intranete USSK a webovej stránke www.usske.sk.

Empty

ODPORÚČAME

26.01.2023
Centrálny príjem nájdete od januára pri bráne č. 4
01.12.2022
Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!
28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...