Vyhľadávanie:

Urobme, všetci spoločne, dobrú vec

Urobme, všetci spoločne, dobrú vec

O tom, kto spomedzi železiarov šek  pre košickú detskú onkológiu v divadle odovzdá, rozhodne žrebovanie

Pomôcť Oddeleniu detskej onkológie a hematológie Detskej fakultnej nemocnice v Košiciach získať kvalitné polohovateľné elektrické postele pre malých onkologických pacientov, ktoré môžu významnou mierou ovplyvniť samotnú liečbu detí so závažným ochorením a jej priebeh, je cieľom tohtoročnej zbierky medzi zamestnancami spoločnosti U. S. Steel Košice.

Sumu 4,50 eura alebo viac bude môcť každý z nás darovať podpísaním formuláru, ktorý bude v najbližších dňoch k dispozícii na každom pracovisku. Urobme, všetci spoločne, dobrú vec. Pomôžme tým najbezbrannejším – deťom, bojujúcim s najzákernejšou chorobou ľudstva. Už sme to neraz dokázali...

Spoločný finančný dar košických hutníkov odovzdá jeden z nás zástupcom Oddelenia detskej onkológie a hematológie Detskej fakultnej nemocnice na vianočnom benefičnom koncerte, ktorý sa uskutoční 9. decembra 2016 v Štátnom divadle Košice. O tom, kto bude naším vyslancom dobrej vôle, rozhodne žrebovanie. Do jeho osudia budú zaradení všetci tí, ktorí sa do zbierky zapoja.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...