KONTAKT  |    _eng _sk

Už o dvadsaťtri dní
           Pridané: 28.07.2014
Autor: -c-
Kategória: 15/2014

V Medzeve si rodiny železiarov zašportujú, urobia niečo pre svoje zdravie, aj sa dobre zabavia

Tohtoročné podujatie Rodiny športujú, sľubujú organizátori, bude v sobotu 16. augusta 2014 nielen o zápolení vo futbale, volejbale, hádzaní šípkami, stolnom tenise a kolkoch. Okrem rôznych zábavných súťaží a atrakcií pre deti, o ktorých sme už informovali, je pre veľkých i malých pripravená aj ďalšia, už osvedčená, aktivita.

"Záujemcovia dostanú príležitosť získať v špeciálnom stane základné informácie o svojom zdravotnom stave. Odborníci v ňom budú merať krvný tlak, pomocou pulzného oxymetra posúdia funkcie dýchania, zmerajú BMI, telesný tuk, svalovinu a orgánový tuk v tele, fajčiarom odhalia obsah CO2 v pľúcach a poskytnú aj masáž svetelnou terapiou pomocou biolampy Bioptron. K dispozícii bude aj kvantový rezonančný magnetický analyzátor, ktorý vykonáva komplexné vyšetrenie ľudského tela a ktorý dokáže rozpoznať zdravotné problémy ešte pred viditeľnými príznakmi a známkami ochorenia. Po ukončení testu na tomto prístroji možno získať takmer štyridsať správ o zdraví a viac než dvestošesťdesiat podrobných analýz," priblížila ponuku Marianna Belušková z útvaru Riaditeľa pre vonkajšie vzťahy.

Postarané bude, samozrejme, aj o hladné žalúdky. Účastníci podujatia si určite pochutia na dobrom guláši, palacinkách, grilovaných dobrotách, deti aj na zmrzline. Počas celej akcie bude zabezpečený pitný režim, neobmedzene aj káva a čaj.

Empty

ODPORÚČAME

01.04.2021
V testovacom mieste v areáli U. S. Steel Košice už testujú len zamestnancov
15.03.2021
Poznáme víťazné projekty Spoločne pre región 2021
17.02.2021
Sčítanie obyvateľstva 2021
17.12.2020
V roku 2021 venuje U. S. Steel Košice do súťaže štyri nové autá