Vyhľadávanie:

Uzávierka tento piatok

Uzávierka tento piatok

Mikulášska výtvarná súťaž

Už len do konca tohto týždňa je tu šanca zapojiť sa do výtvarnej súťaže a poslať nám mikulášsky obrázok. Neváhajte a využite túto príležitosť. Stačí, ak si spomeniete, ako to vyzeralo u vás doma, keď k vám prišiel Mikuláš s darčekmi a namaľujete to. Všetci, ktorí sa zapoja do súťaže, získajú sladkosť a diplom. Na víťaza čaká atraktívna výhra od spoločnosti U. S. Steel Košice - mobilný telefón. A naviac bude víťazný obrázok podkladom k reklamnej kampani na mikulášske podujatie.

Dňa 5. 12. organizujú oceliarne spolu s Magistrátom mesta Košice pekný program pre deti z Košíc a celého okolia. Vystúpi v ňom obľúbený humorista Dano Dangl s vtipnými scénkami, kapela Baba Jaga, cirkus Obludárium a ďalší. Kým však príde Mikuláš, pošlite nám svoje obrázky a na druhú stranu napíšte zároveň, aký dobrý skutok ste v priebehu roka urobili, alebo ešte chcete vykonať. Mikuláš sa totižto stále pýta detí, či boli dobré, poslušné, či pomáhali rodičom, upratovali si detské izby... No a na príchod Mikuláša sa treba dobre pripraviť. Okrem vyumývaných čižiem je potrebné aj pospomínať všetky dobré skutky. Napíšte nám teda na svoje obrázky niektoré zo svojich dobrých činov a niektorých z vás za to odmeníme krásnymi cenami.

Výkresy A4, ale i väčšie formáty, posielajte najneskôr do piatku, 9. novembra 2007 na adresu: Vonkajšie vzťahy, Vstupný areál U. S. Steel, 044 54 Košice, alebo ich prineste osobne do budovy Vonkajších vzťahov, 2. posch., č. d. 205. Každý výkres musí byť na zadnej strane označený menom a priezviskom autora. Pripojiť treba vek, adresu, telefonický kontakt, prípadne miesto pracoviska rodiča a samozrejme stručné opísanie dobrého skutku. Do súťaže sa môžu zapojiť aj deti, ktorých rodičia nepracujú v U. S. Steel Košice. Súťaž je určená pre deti od 10 do 15 rokov. Dovolené je použiť všetky výtvarné techniky, okrem kreslenia fixkami. Viac Informácií poskytneme na tel. č.: 055/ 673 40 06, 055/ 673 52 37. Tešíme sa na vaše obrázky.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...