KONTAKT  |    _eng _sk

Uzávierka tento piatok
           Pridané: 12.11.2007
Autor: Ľubica ŠIPOŠOVÁ
Kategória: 45/2007

Mikulášska výtvarná súťaž

Už len do konca tohto týždňa je tu šanca zapojiť sa do výtvarnej súťaže a poslať nám mikulášsky obrázok. Neváhajte a využite túto príležitosť. Stačí, ak si spomeniete, ako to vyzeralo u vás doma, keď k vám prišiel Mikuláš s darčekmi a namaľujete to. Všetci, ktorí sa zapoja do súťaže, získajú sladkosť a diplom. Na víťaza čaká atraktívna výhra od spoločnosti U. S. Steel Košice - mobilný telefón. A naviac bude víťazný obrázok podkladom k reklamnej kampani na mikulášske podujatie.

Dňa 5. 12. organizujú oceliarne spolu s Magistrátom mesta Košice pekný program pre deti z Košíc a celého okolia. Vystúpi v ňom obľúbený humorista Dano Dangl s vtipnými scénkami, kapela Baba Jaga, cirkus Obludárium a ďalší. Kým však príde Mikuláš, pošlite nám svoje obrázky a na druhú stranu napíšte zároveň, aký dobrý skutok ste v priebehu roka urobili, alebo ešte chcete vykonať. Mikuláš sa totižto stále pýta detí, či boli dobré, poslušné, či pomáhali rodičom, upratovali si detské izby... No a na príchod Mikuláša sa treba dobre pripraviť. Okrem vyumývaných čižiem je potrebné aj pospomínať všetky dobré skutky. Napíšte nám teda na svoje obrázky niektoré zo svojich dobrých činov a niektorých z vás za to odmeníme krásnymi cenami.

Výkresy A4, ale i väčšie formáty, posielajte najneskôr do piatku, 9. novembra 2007 na adresu: Vonkajšie vzťahy, Vstupný areál U. S. Steel, 044 54 Košice, alebo ich prineste osobne do budovy Vonkajších vzťahov, 2. posch., č. d. 205. Každý výkres musí byť na zadnej strane označený menom a priezviskom autora. Pripojiť treba vek, adresu, telefonický kontakt, prípadne miesto pracoviska rodiča a samozrejme stručné opísanie dobrého skutku. Do súťaže sa môžu zapojiť aj deti, ktorých rodičia nepracujú v U. S. Steel Košice. Súťaž je určená pre deti od 10 do 15 rokov. Dovolené je použiť všetky výtvarné techniky, okrem kreslenia fixkami. Viac Informácií poskytneme na tel. č.: 055/ 673 40 06, 055/ 673 52 37. Tešíme sa na vaše obrázky.

Empty

ODPORÚČAME

30.11.2021
Ocitne sa slovenský priemysel na európskej periférii ?
24.11.2021
Núdzový stav - cesta do práce
15.11.2021
Včera sme otvárali burzu v New Yorku
26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu