Vyhľadávanie:

V cieli dvadsiatka

V cieli dvadsiatka

Maratónci to veru v 35-stupňovej horúčave nemali v sobotu 30. júla v Košiciach ľahké. V lesoparku na Furči sa konal 2. ročník Furčianskeho Extrém maratónu za účasti 22 pretekárov, z ktorých do cieľa dobehlo dvadsať. Druhý košický maratón sa na Furči bežal so štartom od vodojemu na okruhu cez lesopark po starej Prešovskej ceste až k diaľnici a späť, celkom štyrikrát. Jeden okruh meral 10 550 metrov, posledný bol o 4 metre kratší.

V členitom teréne s 80-metrovým prevýšením si najlepšie počínal Tatrai z Metropolu Košice, ktorý zvíťazil časom 3:05:18 h. Zo štyroch maratóncov z nášho BK Steel Košice sa najlepšie umiestnil Semanko, ktorý časom 4:14:24 h. obsadil 11. miesto. Na 15. mieste skončil Vrábeľ, ktorý mal čas 4:41:08 h., na 17. mieste dobehol Saksa časom 4:51:18 h. a na 19. mieste Alezár v čase 4:57:20 h.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...