Vyhľadávanie:

Vážení spolupracovníci,

Vážení spolupracovníci,

rok sa rýchlo blíži ku koncu, pre USSK a jej zamestnancov bol veľmi úspešný. Za uplynulých 12 mesiacov sme zaznamenali veľký postup pri zveľaďovaní našej firmy. Svojim zákazníkom sme slúžili dobre a zlepšili sme sa vo všetkých šiestich kľúčových oblastiach podnikania, bezpečnosti práce, službách zákazníkom, kvalite, nákladoch na výrobu, produktivite a životnom prostredí. Práve tieto zlepšenia nám zaručujú úspešnú budúcnosť. Chcem preto poďakovať každému z vás za príspevok k tohtoročnému úspechu našej spoločnosti. Vynaložili ste vskutku neobyčajné tímové úsilie.

O pár dní tu máme Vianoce - čas pokoja a mieru, pre mnohých z nás čas na stretnutie s rodinami. Je to vzácne obdobie pre všetkých. Tí z vás, ktorí budete v priebehu sviatkov pracovať, nenechajte sviatočnými chvíľami ovplyvniť bezpečnosť vašej práce. Venujte zvýšenú pozornosť nebezpečenstvám a rizikám okolo vás, aby ste mimo práce mohli takisto vychutnať toto sviatočné obdobie.

Opäť vám všetkým ďakujem za prácu odvedenú počas roku 2003 a prajem vám, ako aj vašim rodinám, veselé Vianoce a príjemné prežitie sviatkov.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...