Vyhľadávanie:

Vďaka patrí všetkým

Vďaka patrí všetkým

Koniec kalendárneho roka 2007 uzavrel jedno pekné obdobie spolupráce medzi našou školou a U. S. Steel Košice. Za túto spoluprácu pri výchove, vzdelávaní a rozvíjaní osobnosti našich žiakov vyslovujem poďakovanie všetkým pracovníkom U. S. Steel Košice. Pre školu a žiakov je každý pracovník U. S. Steel partnerom, starším kolegom, učiteľom. Vďaka Vám za to.

Zvlášť ďakujem prezidentovi U. S. Steel Košice Davidovi H. Lohrovi, ktorý si svojím prístupom a osobnosťou získal mnohých našich žiakov a kolegov. Škola v ňom a v top manažmente - ktorému patrí naša vďaka, vidí svoju budúcnosť.

Dovoľte, aby som pri príležitosti nového roka zaprial vám a vašim rodinám veľa šťastia, pohody a lásky, ktorá vyvoláva v ľuďoch dobro. Zároveň želám všetkým pracovníkom šťastný nový rok. Nový rok, v ktorom im prajem veľa zdravia, pracovných úspechov, spokojnosti v rodine. V mene žiakov a pracovníkov SPŠ hutníckej

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...