Vyhľadávanie:

Video č. 4 zo série Carbon-Free and Me℠ predstavuje ďalšie úsilie U. S. Steel o udržateľnosť

Video č. 4 zo série Carbon-Free and Me℠ predstavuje ďalšie úsilie U. S. Steel o udržateľnosť

V spoločnosti U. S. Steel je našou víziou byť priemyselným lídrom vo všetkých aspektoch udržateľnosti. To zahŕňa vytváranie pracovísk, kde môžu naši zamestnanci prosperovať. Naše posledné video Carbon-Free and Me (Bezuhlík a ja) vysvetľuje, ako robenie toho, čo je najlepšie pre každého, robí naše podnikanie odolnejším. Kliknutím sa dozviete viac.

V U. S. Steele naša obchodná stratégia rozširuje inovatívnu výrobu ocele. Snažíme sa vytvoriť prostredie, v ktorom môžu talentovaní ľudia prosperovať. V poslednom videu načrtávame našu stratégiu byť podnikom odolným voči okolitému prostrediu, ktorý je skutočne najlepší pre všetkých®.

Viac sa dozviete v dnešnom jednominútovom videu, ktoré je k dispozícii na youtube kanáli U. S. Steel: https://youtu.be/ZiZh8cHjifw

 

Dnes robíme zmeny, aby sme vytvorili udržateľnejšiu budúcnosť pre náš priemysel a výrobu vo všeobecnosti.

 

Predchádzajúce videá:

Video č. 1: Súčasný trh s bezuhlíkovou oceľou.

Video č. 2: Ako U. S. Steel dosiahne naše ciele znižovania emisií

Video č. 3: Ako U. S. Steel mení naše procesy výroby ocele

Ďalšie články

EÚ potrebuje odolné a silné podniky

Tesne pred začiatkom maďarského predsedníctva Európskej únie, ktoré začalo v júli, sa stretli v Budapešti európski zamestnávatelia združení v BusinessEurope, aby rokovali o konkurencieschopnosti a odolnosti európskych podnikov. Republikovú úniu zamestnávateľov reprezentoval na tomto stretnutí jej prezident Miroslav Kiraľavarga.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...