Vyhľadávanie:

Voľných miest už len niekoľko, doprava aj do Myslavy

Voľných miest už len niekoľko, doprava aj do Myslavy

O záujem hutníkov zapojiť sa do štvrtého ročníka projektu U. S. Steel pre Košice nie je núdza. Hlásia sa celé kolektívy i jednotlivci. V priebehu necelých dvoch týždňov naplnili plánovanú kapacitu miest v Autistickom centre Rubikon, botanickej záhrade, Únii vzájomnej pomoci ľudí a psov a v Spojenej škole na Vojenskej ulici v Košiciach. Voľných miest už veľa niet. Šikovné ruky dobrovoľníkov z radov košických oceliarov ešte privítajú v ZOO, a vo Vysokošpecializovanom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach, bezpríspevkových darcov krvi zasa očakávajú v hematologicko-transfúziologickom oddelení šačianskej nemocnice v poliklinike vo Vstupnom areáli USSK. Do uzávierky prihlášok, 30. apríla 2010, ostáva už len šestnásť dní.

Okrem dobrovoľníkov, ktorí sa prihlásili na brigádu do zoologickej záhrady a útulku pre zvieratá pri Haniske, bude doprava zabezpečená aj pre tých, čo sa rozhodli pre Autistické centrum Rubikon. Odchod autobusu je z parkoviska pri železničnej stanici, vedľa autobusových zastávok MHD. Partnerom projektu U. S. Steel pre Košice je aj v tomto roku Detská organizácia FRIGO. Kým budú dospelí v ZOO a botanickej záhrade pracovať, animátorky sa postarajú ich deťom o pestrý program.

Viac informácií o podujatí Dni dobrovolníkov 2010 (pdf, 508 kB)

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...