KONTAKT  |    _eng _sk

Všetko pre čistotu štvorkolesového miláčika
           Pridané: 28.04.2008
Autor: Pavol VOJTAŠKO
Kategória: 17/2008

Správnemu motoristovi, najmä na jar, v čase jarného upratovania, by malo záležať na tom, aby svojmu štvorkolesovému miláčikovi doprial dokonalú očistu. Po zime najviac utrpel predovšetkým podvozok, ale troska, soľ či iný posypový materiál neušetril ani karosériu a interiér.

V lete, pokiaľ ide o čistenie a upratanie automobilu, je to o čosi jednoduchšie a pohodlnejšie ako v zimnom období. Stačí odstaviť auto na lepšie vybavenej čerpacej stanici či autoumyvárke, alebo na dvore rodinného domu. Umyť auto teda nie je problém. Postačí vedierko, hubka a handra. Trochu väčší problém nastane, keď potrebujete auto povysávať. Vysávače na autoumyvárkach sú zväčša mimo prevádzky, alebo hltajú desaťkorunáčky rýchlejšie, ako by sme potrebovali.

Izbový vysávač je málo platný, keď bývate v paneláku na vyššom poschodí. Namiesto viacerých predlžovačiek uprednostníme vysávač napájaný na autobatériu. Tento ručný minivysávač úplne postačí na povysávanie interiéru vášho automobilu. Obsluha a jeho čistenie sú veľmi jednoduché. Nie sú potrebné žiadne filtre a zvládne to i dieťa. Zájdite teda do predajne elektrospotrebičov a za veľmi výhodnú cenu si zabezpečte k autu spoľahlivého pomocníka.

Empty

ODPORÚČAME

02.08.2019
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 2. štvrťrok 2019
19.07.2019
Konáme v záujme zachovania našej konkurencieschopnosti
10.07.2019
Hutnícky priemysel čelí kritickým úskaliam
19.06.2019
U. S. Steel Košice odstavuje vysokú pec č. 2