Vyhľadávanie:

Vyhráva jeden, pomáha každý

Vyhráva jeden, pomáha každý

Pod týmto heslom si už po deviaty raz budú môcť športoví nadšenci v stredu 4. mája 2016 odbehnúť na Hlavnej ulici v Košiciach trať dlhú 4,3 km. Podujatie s názvom VSE CITY RUN má charitatívny rozmer. Podmienkou účasti je kúpiť si štartové číslo a postaviť sa na štart, ktorý bude o 17. hodine pri Dolnej bráne, kde bude po celý deň aj zábavný program. Už o desiatej hodine tam odštartujú non-stop beh na páse a o 10.30 hod. sa začne športové podujatie pre deti a mládež s názvom Atletika hrou a mini City run.  Na túto akciu organizátori pozývajú vyznávačov rekreačného behu aj z radov zamestnancov našej firmy.

Finančný výťažok z podujatia poputuje Dorke. Je to centrum pre obnovu rodiny, ktorého jedným zo zakladateľov  je aj občianske združenie Úsmev ako dar. Registrácia bežcov je na www.cityrun.sk  alebo pred podujatím od 14. hodiny.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...