Vyhľadávanie:

Výtvarná súťaž

Výtvarná súťaž

Súťaž

Každý mesiac je v Galérii USSK (Vstupný areál, budova Vonkajších vzťahov a Ferrotouru) sprístupnená pre zamestnancov našej spoločnosti i širšiu umeleckú verejnosť zaujímavá výstava, na ktorej sa prezentujú dielami talentovaní umelci prevažne z východného Slovenska. Množstvo šikovných a umelecky nadaných ľudí je však aj medzi našimi zamestnancami. Teraz je tu príležitosť podeliť sa o svoj talent s ostatnými.

Útvar Riaditeľa pre vonkajšie vzťahy vyhlasuje súťaž v tvorivosti zamestnancov U. S. Steel Košice, a to v nasledovných kategóriách:

  • Maľba (minimálny formát A4)
  • Socha (kameň, drevo, hlina)
  • Textilná tvorba (čipka, módny odev, výšivka a pod.)
  • Remeselná výroba (hrnčiarstvo, drotárstvo, kováčstvo a pod.)

Súťažné exponáty je potrebné odovzdať najneskôr do 24. marca 2005 Jane Šlosárovej (budova Vonkajších vzťahov, 1. posch, tel. 3-0825). Kvôli objektívnosti hodnotenia meno autora, osobné číslo a útvar treba priniesť v zalepenej obálke spoločne s exponátom. Zo všetkých prihlásených prác vyberie odborná porota tri najlepšie diela v každej kategórii. Víťazné i ďalšie ocenené práce budú vystavené v Galérii USSK v letných mesiacoch.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...