Vyhľadávanie:

Vyzbierali sme viac ako millión

Vyzbierali sme viac ako millión

Už len necelé dva týždne ostávajú do soboty 13. decembra, kedy sa v košickom Štátnom divadle uskutoční benefičný koncert pod príznačným názvom Štedré vločky. Spoločnosť U. S. Steel Košice, tak, ako sa už stalo pred najkrajšími sviatkami roka tradíciou, chce v rámci svojich humanitných aktivít pomôcť tým, ktorí sú na to najviac odkázaní - deťom a chorým ľuďom. Od začiatku novembra trvá zbierka zamestnancov huty, ktorej výťažok, spolu s darom U. S. Steel Košice v rovnako vysokej sume, pomôže Východoslovenskému onkologickému ústavu v Košiciach. Dnes už vieme, že sa železiarom podaril perfektný výkon.
Do zbierky sa k 30. novembru 2003 zapojilo 12 054 zamestnancov spoločnosti, ktorí dali dohromady úctyhodnú sumu - 1 111 956 korún.
Peniaze v zdravotníctve chýbajú, na nákup potrebnej techniky sa ich nedostáva. Ústavu, ktorý poskytuje zdravotnícku starostlivosť pre ťažko chorých pacientov a kde sa lieči i nemálo zamestnancov huty, veľmi pomôže špeciálna technika - multifunkčný diagnostický sonografický prístroj. Umožní lekárom nielen diagnostikovať rozsah nádorového ochorenia, ale tento proces aj podstatne urýchliť, čím sa úspešnosť liečby zvyšuje. Vďační sú každému...

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...