KONTAKT  |    _eng _sk

Zamestnanci majú na výber
           Pridané: 16.04.2020
Autor: -fal-
Kategória: 08/2020

Od polovice marca, keď sa v súvislosti s novým koronavírusom radikálne zmenili všetky oblasti nášho života, premenami prešiel aj systém závodného stravovania. Na výber majú železiari niekoľko možností. Tou prvou je nákup chladenej stravy v 8 bufetoch v areáli podniku. Od tohto týždňa k nim dočasne pribudli ďalšie tri – Oceliareň 2, USD a Šatňa, ktoré sú otvorené od 7:00 do 14:00. Samozrejme, chladenú stravu, ale aj iné drobnosti, si môžu zákazníci kúpiť iba cez okienko a do priestorov bufetov pritom vôbec nevstupujú. Denne sa v železiarenských bufetoch predá viac ako 1 300 porcií z ponuky chladenej stravy.

Od 1. apríla pribudla možnosť objednať si pizzu, ktorú pripravujú v dvoch závodných kuchyniach, kde si ju zákazníci na základe telefonickej objednávky a podľa vopred stanovených pravidiel môžu aj vyzdvihnúť. O deň neskôr, na základe požiadaviek zamestnancov pracujúcich vo Vstupnom areáli USSK, začal zabezpečovať výdaj tejto obľúbenej pochúťky aj bufet Vstupný areál. Denne skonzumujú železiari okolo  200 porcií.

Keďže mnohí administratívni pracovníci vykonávajú v týchto dňoch prácu z domu, prišla stravovacia komisia a spoločnosť Compass Group s ponukou pre nich. Od pondelka, 6. apríla, si môžu títo zamestnanci bývajúci v Košiciach, objednať obedové menu z reštaurácie Appetera. Jedálne lístky sú uverejnené na intranete. Jedlo si treba objednať telefonicky deň vopred, na telefónnom čísle  0905 319 088. Po nahlásení mena a osobného čísla bude zamestnancovi stiahnutý príslušný počet kreditov z jeho stravovacej karty. Cena za menu (polievka a hlavné jedlo) vrátane donášky je 4,50 €, za chladenú stravu 3,50 €.

Záujem o donášku jedla zo dňa na deň rastie. Kým prvý deň si železiari objednali len 57 jedál, v týchto dňoch už počet stúpol na približne 200 denne.     

Empty

ODPORÚČAME

07.10.2021
Vakcíny proti chrípke sú už dostupné
17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok
18.06.2021
Dobrovoľníci neváhali ani minútu