Vyhľadávanie:

Zápolenia odštartuje hokejový turnaj

Zápolenia odštartuje hokejový turnaj

Prípravy na XXII. ročník Zimných športových hier U. S. Steel Košice sú už v plnom prúde 

Prvým podujatím športového kalendára v novom roku 2018 je začiatok 51. ročníka hokejového turnaja o Pohár prezidenta U. S. Steel Košice, ktorý sa začína 16. januára 2018 o 16.30 úvodným zápasom v Steel aréne za účasti dvanástich mužstiev a končí finálovými stretnutiam 15. februára 2018. Organizačný výbor pripravuje  pre divákov aj zaujímavé sprievodné programy, o ktorých budeme informovať na športovej stránke intranetu.

V sobotu 20. januára 2018 sa môžu tešiť na svoje preteky športovci v behu na lyžiach. Uskutočnia sa na Kojšovskej holi, kde na lyžiarov čaká aj milé prekvapenie vo vynovených priestoroch chaty Erika.

V sobotu 10. februára 2018 sa na Jahodnej uskutoční  súťaž  v obrovskom slalome, snoubordingu pre zamestnancov a ich detí,  ako aj tradičný Detský karneval. Organizačný výbor hier zabezpečí pre účastníkov súťaže v obrovskom slalome aj možnosť  tréningu, a to v dňoch 25. januára, 1. a 8. februára, a to v čase od 18.00 – 20.00 hod.

Podrobnosti, propozície jednotlivých súťaží, vyžrebovanie  hokejového turnaja,  zoznam členov organizačného výboru, prihlasovacie formuláre na  XXII. ročník Zimných športových hier zamestnancov U. S. Steel Košice a tiež kompletný športový kalendár na rok 2018 budú zverejnené na športovej stránke intranetu od 28. decembra 2017 a v ďalšom vydaní Ocele východu 10. januára 2018. Na základe týchto informácií môžu záujemcovia posielať  svoje prihlášky na jednotlivé súťaže prostredníctvom členov organizačného výboru hier.

Termíny na prihlasovanie do súťaží:

– beh na lyžiach: do 15. januára 2018

– obrovský slalom: pretekárov ktorí sa zúčastnia tréningov na Jahodnej do 24. januára 2018, ostatní a pretekári v snouborde do 5. februára 2018.

– detský karneval od 12. januára do 5. februára 2018.

Tešíme sa na vašu účasť.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...