Vyhľadávanie:

ZELENÝ generálnym manažérom

ZELENÝ generálnym manažérom

Stanislav Zelený bude od 1. augusta generálnym manažérom pre procesné riadiace systémy BSC - Europe (obchodné servisné centrum). Informoval o tom viceprezident pre BSC - Europe Andrew S. Armstrong. "V novej funkcii prevezme Stanislav Zelený zodpovednosť za všetky závodné systémy riadenia procesov v U. S. Steel Košice i U. S. Steel Serbia."

Zelený, absolvent TU v Košiciach, začal svoju pracovnú kariéru v železiarňach v roku 1989 ako vedúci oddelenia automatických systémov výroby v Oceliarni. Neskôr bol v spoločnosti zodpovedný za dátový sklad pre výrobu, informačný systém pre predaj a výrobu a prevádzku informačných systémov. Od roku 2005 až doteraz pracoval ako procesný manažér BSC v závode Granite City v USA.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...