Vyhľadávanie:

Živá hudba v nemocnici

Živá hudba v nemocnici

Štátna filharmónia Košice (ŠfK) organizuje, ako jediný orchester na Slovensku, unikátny projekt - so živou hudbou prichádza do nemocníc. Členovia Komorného orchestra ŠfK pod vedením Karola Petrócziho, po vynikajúcich minuloročných ohlasoch, zavítajú medzi chorých aj tohto roku.

"Komorný orchester vystúpi vo štvrtok, 19. júna, v dvoch nemocniciach," informovala dramaturgička ŠfK Mária Kornúciková. "O 11. hodine vo Fakultnej nemocnici L. Pasteura a o 13. hodine v Nemocnici Košice-Šaca, a.s., 1. súkromnej nemocnici. Okrem pacientov, lekárov, personálu a návštevníkov nemocníc sú vítaní všetci záujemcovia. Koncert je skvelou príležitosťou počuť najznámejšie diela klasickej hudby - Mozartovu Malú nočnú hudbu, Vivaldiho Koncert pre 2 huslí a mol, ale i suity J. Podprockého a L. Janáčka v strhujúcej interpretácii."

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...