KONTAKT  |    _eng _sk

Zlomená lyža energetikov zmenila víťaza
           Pridané: 26.02.2007
Autor: Mikuláš HINTOŠ, predseda VZO OZ METALURG DZ Energetika
Kategória: 08/2007

Za veľmi skromných snehových podmienok v lyžiarskom stredisku Drienica zorganizoval Výbor ZO OZ METALURG DZ Energetika v spolupráci s vedením tohto divízneho závodu a s dcérskymi spoločnosťami USSK Energoservis a Elektroservis VN a VVN počas uplynulého víkendu už 32. ročník súťaže Zlomená lyža. Prechodným domovom sa pre 250 účastníkov, medzi nimi aj 70 detí našich zamestnancov, už po tretíkrát stal horský hotel Javorná. Na svahu súťažili medzi slalomovými bránkami deti, ženy i muži v rôznych vekových kategóriách.

Najväčšia pozornosť sa sústredila na preteky mužov, ktorí bojovali na najdlhšej i najnáročnejšej trati. Cenná trofej Zlomená lyža napokon putovala do vitríny Štefana Baču z prevádzky Energie za jeho premiérové víťazstvo v silnej konkurencii. Na vydarenom podujatí, ktoré sa každoročne teší veľkému záujmu, dominovali humor a dobrá nálada, no najviac potešili ceny za umiestnenia v súťaži. Kto raz okúsi skvelú atmosféru pretekov, na príjemne strávený víkend vždy rád spomína. Spomenul si na nás aj bývalý GM pre podporu výroby Vladimír Jacko, ktorý je v súčasnosti pracovne v USA a na diaľku pozdravil účastníkov podujatia a zablahoželal víťazom.

Organizátori už teraz zbierajú postrehy, námety a návrhy, ako a čo zlepšiť, aby aj budúcoročná Zlomená lyža bola na dobrej spoločenskej i športovej úrovni.

Empty

ODPORÚČAME

26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom
07.10.2021
Vakcíny proti chrípke sú už dostupné
17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok