KONTAKT  |    _eng _sk

Zmeny v HC Košice
           



Pridané: 19.01.2004
Autor: Milan KATUNSKÝ
Kategória: 03/2004

Nie v extraligovom mužstve, ale vo vedení hokejového klubu HC Košice, došlo od nového roku k niektorým zmenám. Od 1. 1. 2004 sa stal staronovým riaditeľom klubu Juraj Bakoš, ktorý vystriedal v tejto funkcii Mojmíra Božíka.
Ten sa stal novým šéftrénerom mládeže namiesto Ivana Labanského. Od 15. januára sa novým finančným riaditeľom stal Branislav Mlynárik, ktorý bol menovaný do tejto funkcie, ktorú dovtedy vykonával František Gregor.

Empty

ODPORÚČAME

02.08.2019
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 2. štvrťrok 2019
19.07.2019
Konáme v záujme zachovania našej konkurencieschopnosti
10.07.2019
Hutnícky priemysel čelí kritickým úskaliam
19.06.2019
U. S. Steel Košice odstavuje vysokú pec č. 2