Vyhľadávanie:

Zmeny v MHD

Zmeny v MHD

Od nedele, 15. júna, začal platiť 1. stupeň letného obmedzenia MHD, čo znamená, že nepremávajú električková linka č. 5 a autobusové linky č. 51 a 55. Druhý stupeň letného obmedzenia nadobudne platnosť od pondelka, 30. júna.

Od pondelka, 16. júna, došlo k týmto zmenám v autobusovej MHD:
1. Zmenil sa cestovný poriadok linky č. 23 Železničná stanica-Letisko a späť (vykonali sa len menšie úpravy).
2. Cestovný poriadok sa zmenil aj na nočnej linke N3 Šaca-železničná stanica a späť - prvý spoj zo Šace odchádza až o 23.33 hod a zachádza aj k letisku, odkiaľ odchádza o 23.45 hod (od zastávky Letisko premáva po trase totožnej s trasou linky č. 23).

DPMK upozorňuje obyvateľov a návštevníkov mesta aj na zmeny v doprave počas soboty, 21. júna. V areáli aeroklubu Barca sa uskutoční športový deň. Možnosť prístupu na akciu pomocou MHD bude od Barce - na Abovskej ulici v križovatke s Čkalovovou ulicou (prístupová komunikácia k Aeroklubu) bude zriadená od 7. do 22. hodiny dočasná zastávka Čkalovova - a ďalej peši približne jeden kilometer. Bežná MHD premávajúca do oblasti (električková linka č. 4 a autobusová linka č. 12) bude posilnená len v prípade potreby.

Od 7.30 približne do 19.30 hod. dôjde v súvislosti s opravou električkovej trate v slučke Štadión Lokomotívy k týmto dočasným zmenám v MHD:
1. Električkové linky č. 2, 4, 9 a R3 budú premávať len po/od zastávky Námestie Maratónu mieru.
2. V úseku Štadión Lokomotívy-Námestie Maratónu mieru a späť bude premávať len náhradná električková linka "X" (každých 10 minút).
V zastávke Námestie Maratónu mieru bude linka X zastavovať na dočasných stanovištiach na Komenského ulici (v križovatke so Strojárskou ulicou), v ostatných zastávkach na bežných stanovištiach.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...