Vyhľadávanie:

Prázdny
Prázdny

WEB APLIKÁCIE

Prázdny

 

 

MODUL ETS, Modul E-QUERIES

Modul ETS (Electronic Supplier's Timesheets)

Systém Electronic Supplier's Timesheets je určený na zadávanie pracovných denníkov a dodaného materiálu externými firmami. Nahrádza písomnu formu pracovných denníkov. Pracovné denníky budú verifikované Field auditom a porovnávané so systémom evidencie vstupov s prepojením na účtovný systém spoločnosti U. S. Steel Košice.

  • Zadávanie denníkov na objednávky vystavené novým spôsobom je možné iba v novom ETS. Nový ETS je dostupný cez linku ESUPPLIER
  • Nový ETS systém obsahuje nové funkcie (zmeny oproti pôvodnému), ktoré sú popísané v užívateľskej príručke k novému ETS systému.
    Príručku nájdete po prihlásení do systému v záložke "Manuály ETS pre používateľov".

 

Všeobecné obchodné podmienky - Otázky a odpovede

Modul E-QUERIES (E-QUERIES)

Systém E-queries je určený pre zadávanie cenových ponúk pre odberateľa U. S. Steel Košice. Nahrádza písomnú korešpondenciu v procese cenových dopytov.

Pre bezpečné a bezproblémové používanie tejto aplikácie je nutné dodržať niekoľko podmienok:

  • Pre bezpečnú komunikáciu medzi našim internetovým serverom a vašim internetovým prehliadačom sa používa bezpečný protokol SSL so 128 bitovým šifrovaním (SSL je protokol, ktorý zabezpečí šifrovanie informácií medzi serverom a klientom). Preto je nutné, aby ste používali internetový prehliadač s podporou SSL, 128 bit napr. min Internet Explorer 6. Pre overenie verzie vášho prehliadača kliknite na Pomoc v hlavnom menu vášho prehliadača a zvoľte položku O aplikácii, zobrazia sa detailné informácie o Vašom prehliadači.
  • Kvôli bezpečnosti prenášaných údajov je aplikácia prístupná len cez SSL protokol. Protokol SSL nepoužíva komunikačný port 80 ale port 443, preto sa ubezpečte, či Váš proxy server resp.firewall dovoľuje používať tento port.
  • Server na ktorom beží WEB aplikácia používa certifikát, ktorým si môžete overiť identitu servra, ku ktorému sa pripájate cez SSL protokol. Tento SSL certifikát je vydaný celosvetovo uznávanou certifikačnou autoritou VeriSign. Po dvojkliknutí na symbol zámku (v pravej dolnej časti okna vášho prehliadača) sa zobrazia informácie o certifikáte: kto vydal certifikát, komu bol certifikát vydaný, doba platnosti, sériové číslo a kontrolný odtlačok, ...atď.

WEB APLIKÁCIE

eSupplier

Aplikácia pre elektronickú komunikáciu s dodávateľmi za oblasť nákupu /dopyty, objednávky, DEO, VOP, ETS a SBI/

Priepustky na materiál

Aplikácia pre elektronické vystavovanie priepustiek na materiál pre výstup z areálu USSK.

NÁVŠTEVY

Aplikácia pre zadanie požiadavky na návštevu USSK.

RCTD

Aplikácia pre sledovanie naložených vagónov odberateľom. 

PARS

aplikácia, ktorá slúži na zadanie požiadavky na Povolenie na vstup do areálu USSK a na prístup k platnej dokumentácií USSK určenej pre dodávateľov / nájomcov / zmluvných partnerov a podobne (predtým STEEL TRACK aplikácia).

TRUCK

aplikácia pre plánovanie nakládky kamiónovej prepravy.

 

 


 

NTECS

Aplikácia slúži na predregistráciu kamiónov vchádzajúcich cez bránu č. 4 za účelom  nakládky/vykládky u externých firiem /tenantov/ sídliacich v areáli USSK

 

Prázdny

1. V prípade problémov s aplikáciou volajte prosim U. S. Steel Košice Regional Service Desk (RSD): +421 55 6734400, alebo pošlite email na adresu helpdesksk.uss.com.
2. Každý pondelok od 20.00 do 21.00 prebieha plánovaná odstávka systému. V tomto čase je systém nedostupný. Ďakujeme za pochopenie.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...