KONTAKT  |    _eng _sk

WEb aplikácie
           

Vážení dodávatelia !

Modul ETS (Electronic Supplier's Timesheets)

Systém Electronic Supplier's Timesheets je určený na zadávanie pracovných denníkov a dodaného materiálu externými firmami. Nahrádza písomnu formu pracovných denníkov. Pracovné denníky budú verifikované Field auditom a porovnávané so systémom evidencie vstupov s prepojením na účtovný systém spoločnosti U. S. Steel Košice.

 • Zadávanie denníkov na objednávky vystavené novým spôsobom je možné iba v novom ETS. Nový ETS je dostupný cez linku Vstup do IWA aplikácií
  Nový ETS systém obsahuje nové funkcie (zmeny oproti pôvodnému), ktoré sú popísané v užívateľskej príručke k novému ETS systému.
  Príručku nájdete po prihlásení do systému v záložke "Manuály ETS pre používateľov".
   

Modul E-QUERIES (E-QUERIES)

Systém E-queries je určený pre zadávanie cenových ponúk pre odberateľa U. S. Steel Košice. Nahrádza písomnú korešpondenciu v procese cenových dopytov.

Pre bezpečné a bezproblémové používanie tejto aplikácie je nutné dodržať niekoľko podmienok:

 • Pre bezpečnú komunikáciu medzi našim internetovým serverom a vašim internetovým prehliadačom sa používa bezpečný protokol SSL so 128 bitovým šifrovaním (SSL je protokol, ktorý zabezpečí šifrovanie informácií medzi serverom a klientom). Preto je nutné, aby ste používali internetový prehliadač s podporou SSL, 128 bit napr. min Internet Explorer 6. Pre overenie verzie vášho prehliadača kliknite na Pomoc v hlavnom menu vášho prehliadača a zvoľte položku O aplikácii, zobrazia sa detailné informácie o Vašom prehliadači.
 • Kvôli bezpečnosti prenášaných údajov je aplikácia prístupná len cez SSL protokol. Protokol SSL nepoužíva komunikačný port 80 ale port 443, preto sa ubezpečte, či Váš proxy server resp.firewall dovoľuje používať tento port.
 • Server na ktorom beží WEB aplikácia používa certifikát, ktorým si môžete overiť identitu servra, ku ktorému sa pripájate cez SSL protokol. Tento SSL certifikát je vydaný celosvetovo uznávanou certifikačnou autoritou VeriSign. Po dvojkliknutí na symbol zámku (v pravej dolnej časti okna vášho prehliadača) sa zobrazia informácie o certifikáte: kto vydal certifikát, komu bol certifikát vydaný, doba platnosti, sériové číslo a kontrolný odtlačok, ...atď.
 1. V prípade problémov s aplikáciou volajte prosim U. S. Steel Košice Regional Service Desk (RSD): +421 55 6734400, alebo pošlite email na adresu helpdesksk.uss.com.
 2. Každý pondelok od 20.00 do 21.00 prebieha plánovaná odstávka systému. V tomto čase je systém nedostupný. Ďakujeme za pochopenie.

ADRESA:
 

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika

Telefón: +421 55 673 1111
Fax: +421 55 673 1110

FAKTURAČNÉ ÚDAJE:
 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Okresný súd Košice I, Odd.: Sro, Vložka č.: 11711/V

NAVŠTÍVTE NÁS:

 

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Môžete navštíviť aj stránky našej materskej spoločnosti
United States Steel Corporation.