KONTAKT  |    _eng _sk

Deň baníkov, geológov, hutníkov a naftárov
           

 

Dňa 8. septembra 2017 sa v Banskej Štiavnici uskutočnili tradičné oslavy Dňa baníkov, geológov, hutníkov a naftárov.
Podujatie sa uskutočnilo za účasti ministra hospodárstva SR Petra Žigu, ministra životného prostredia SR Lászlóa Sólymosa.

Spoločnosť U. S. Steel Košice reprezentovali členovia vedenia firmy na čele s prezidentom Scottom Buckisom, generálni manažéri, riaditelia divíznych závodov, odboroví predáci s predsedom Rady odborov OZ KOVO U. S. Steel Košice Jurajom Vargom i ocenení hutníci.

Z rúk ministra hospodárstva SR Petra Žigu a predsedu Odborového združenia  pracovníkov baní, geológie a naftového priemyslu SR Jozefa Škrobáka si na slávnostnom stretnutí vyznamenia prevzali deviati košickí oceliari.

Držiteľmi čestného odznaku ministra hospodárstva SR Za pracovnú vernosť sa stali Miroslav Dudjak z RMS, a.s. Košice, Filip Gordiak z DZ Energetika, Milan Hlavna z DZ Teplá valcovňa,  Jozef Kostišče z DZ Doprava, Jozef Kucko z dcérskej spoločnosti OBAL-SERVIS, a.s. Košice a Milan Pituch z DZ Vysoké pece. 

Čestným odznakom Za pracovnú obetavosť ocenil minister hospodárstva SR Albína Kočiša z DZ Oceliareň, Darinu Szalayovú z dcérskej spoločnosti U. S. Steel Košice – Labortest, s.r.o. a Radovana Vidu z DZ Zušľachťovne a obalová vetva.

Po skončení osláv sa v uliciach historického centra Banskej Štiavnice uskutočnilo najpopulárnejšie podujatie mesta - Salamandrový sprievod.

NOVINKY PRE ZAMESTNANCOV

Letné športové hry štartujú zajtra

Už zajtra sa začína 29. ročník Letných športových hier spoločnosti U. S. Steel Košice. Od štvrtka 12. do soboty 14. septembra sa na športoviskách stretnú hutníci, ktorí majú vzťah k pohybu a súťaženiu.

Letné hry oceliarov napíšu 29. ročník

Letné športové hry zamestnancov spoločnosti U. S. Steel Košice budú v tomto roku od štvrtku 12. do soboty 14. septembra. Predchádzať im bude golfový turnaj, ktorý rozohrajú v nedeľu 8. septembra.

Rodinná návšteva ZOO

Minulú sobotu strávili rodiny z projektu Sme s vami v pravý čas v ZOO Košice. Podujatie pre rodiny zorganizoval útvar Vonkajšie vzťahy pri príležitosti MDD. Pozvanie prijali rodiny Pavla Výbošteka, ...

ADRESA:
 

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika

Telefón: +421 55 673 1111
Fax: +421 55 673 1110

FAKTURAČNÉ ÚDAJE:
 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Okresný súd Košice I, Odd.: Sro, Vložka č.: 11711/V

NAVŠTÍVTE NÁS:

 

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Môžete navštíviť aj stránky našej materskej spoločnosti
United States Steel Corporation.