Vyhľadávanie:

Prázdny
Prázdny

MEDZINÁRODNÝ MARATÓN MIERU

Prázdny

Spoločnosť U. S. Steel Košice je dlhoročným generálnym partnerom Medzinárodného maratónu mieru

 

 

MEDZINÁRODNÝ MARATÓN MIERU
1. OKTÓBER 2023

Spoločnosť U. S. Steel Košice je dlhoročným generálnym partnerom Medzinárodného maratónu mieru. Hoci sa v prvom rade zameriavame na hutnícku výrobu a spokojnosť našich zákazníkov, prirodzenou súčasťou nášho podnikania je aj spolupráca s mnohými organizáciami v prospech rozvoja mesta a regiónu.

Pomáhame skvalitňovať vzdelávanie, kultúru, zdravotnú aj sociálnu starostlivosť. V oblasti športu sme partnerom majstrovského tímu HC Košice a máme aj vlastný program na podporu malých športových talentov Tvoja šanca hrať.

Výnimočný ročník, obrovský športový sviatok

Na maratóne pomáhali aj naši dobrovoľníci

Deti z domovov si zabehli Family Run

Emotívny štafetový beh

Medzinárodný maratón mieru v Košiciach patrí medzi naše najobľúbenejšie podujatia a sme hrdí na to, že spolu vytvárame podmienky  pre skvelé výkony favoritov na hlavnej maratónskej trati. Na tú však môžu postaviť všetci, ktorí radi športujú alebo sa chcú spolu s priateľmi alebo svojimi rodinami zabaviť. Minimaratón U. S. Steel Family Run ponúka príležitosť zabehnúť 4 km na časti maratónskej trate a zažiť pravú športovú atmosféru v historickom centre Košíc. Obľúbený je aj polmaratón či štafetový beh 4 x ¼ maratón. Medzi pretekármi vo všetkých disciplínach sú desiatky našich zamestnancov a na košický maratón pozývame našich obchodných partnerov i deti z detských domovov.

Všetky dôležité informácie pre pretekárov i športových fanúšikov sú dostupné na www.kosicemarathon.com.  

NOVINKY PRE ZAMESTNANCOV

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...