Vyhľadávanie:

„Svet sa hýbe, ale oceľ ostáva“

„Svet sa hýbe, ale oceľ ostáva“

Včera mali študenti a akademici na pôde Fakulty materiálov, metalurgie a recyklácie TUKE prednášku  nielen o stratégii. Juraj Sabol, generálny manažér pre stratégiu USSKE hovoril o tom ako sa dostal z Košíc až na štúdium v Oxforde a o tom, že stratégia je to, akú hru chcete hrať, a taktika je to ako túto hru chcete hrať.
Juraj hovoril so študentmi o tom,  ako aktívni sú importéri na európskom trhu s oceľou v porovnaní s domácimi hráčmi. Strategické myslenie ovplyvňuje nielen výrazne cyklická zmena ceny ocele, ale aj dynamika medzi konkurentmi pri výrobe ocele.

Prečo niekedy tradičné manažérske systémy nestačia? Ako ovplyvnila vojna na Ukrajine výrobu ocele v Košiciach? Aké sú pravidlá „hry“ pri výrobe ocele? Aké archetypy stratégií v oceliarstve existujú? Na tieto a mnoho ďalších otázok zodpovedal generálny manažér pre stratégiu študentom a akademikom na FMMR.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...