Vyhľadávanie:

2. Medzinárodná burza zberateľov

2. Medzinárodná burza zberateľov

Už tento víkend v OC Cassovia

Po veľmi úspešnej 1. medzinárodnej burze zberateľov, ktorá sa uskutočnila o takomto čase vlani, Slovenská numizmatická spoločnosť, 1. Košická výstavná spoločnosť a Cassovia - Obchodné centrum, už tento víkend, v dňoch 20. a 21. augusta, organizujú jej druhý ročník, tentoraz spojenej aj s predajnou výstavou obrazov. Burza sa uskutoční vo výstavnej hale OC Cassovia Košice a návštevníkom bude prístupná od 8.00 do 19.00 hod. Oceľ východu je mediálnym partnerom podujatia.
"Predpokladáme peknú účasť," povedal pre Oceľ východu numizmatik Ján Tóth. "Už začiatkom augusta sme mali rezervovaných vyše 240 stolov a v týchto dňoch pribudli ďalší záujemci. Svoje obrazy bude vystavovať aj šesť popredných maliarov zo Slovenska i zahraničia. Veľmi radi na našej akcii privítame všetkých zamestnancov spoločnosti U. S. Steel Košice i ďalších obyvateľov Košíc a okolia, máme pre nich pripravených množstvo prekvapení."
Ak máte teda doma nejakú peknú zbierku, príďte ju ukázať aj ostatným zberateľom a návštevníkom. Rezervovať stoly si môžete na tel. čísle 055/623 4138, faxom na tel. čísle 055/644 6726 alebo prostredníctvom e-mailu: vystavy@kvs.sk. Ak nie ste zberateľ, využite ojedinelú príležitosť a príďte sa pozrieť na vystavované exponáty, určite si medzi množstvom mincí, medailí, odznakov, obrazov, známok a ďalších zberateľských kuriozít, neraz veľmi cennej hodnoty, nájdete niečo, čo vás zaujme.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...