Vyhľadávanie:

Aby zdravie nebolo len želaním

Aby zdravie nebolo len želaním

Najčastejším želaním, ktoré vyslovujeme smerom k našim blízkym, kolegom i priateľom je zdravie. V predvianočnom čase sa v košickej hute k nemu pridáva aj prianie bezpečných a bezúrazových pracovných zmien. S podobným vinšom sa v stredu 19. decembra 2018 pri striedaní rannej a popoludňajšej zmeny pristavili pri troch vstupných bránach vrcholoví manažéri spoločnosti U. S. Steel Košice na čele s prezidentom Jimom Brunom.

„V tomto období sme emotívnejší, a je to dobre, ale výroba v našej firme beží 24 hodín, 7 dní v týždni a keď prekročíme bránu podniku, musíme sa plne sústrediť, pretože domá nás čaká rodina, ktorá si chce s nami užiť vianočné chvíle. Myslite na nich a konajte bezpečne,“ obrátil sa na všetkých zamestnancov spoločnosti U. S. Steel Košice Jim Bruno.

S blížiacimi sa vianočnými sviatkami sa musíme sústrediť na to, čo je naozaj dôležité – bezpečnosť a zdravie našich zamestnancov a ich rodín. „Keď myslíme na bezpečnosť a ochranu zdravia v našej spoločnosti, december a január sú mesiacmi, keď sme historicky zaznamenali nárast počtu úrazov. V tomto časovom období sme mali mnoho závažných aj smrteľných pracovných úrazov. Musíme sa sústrediť na naše okamžité úlohy a zabezpečiť, že všetky nebezpečenstvá a ohrozenia sú pod kontrolou aby sme predišli výskytu nežiaducich udalostí a úrazov, začali nový rok bezpečne a dosiahli náš cieľ: nula úrazov v roku 2019,“ konštatoval generálny manažér pre bezpečnosť, hygienu a REACH Mark Salo.

Príjemné, milé, nečakané – i tak hodnotili kolegovia, náhliaci sa na popoludňajšiu pracovnú zmenu cez bránu 2, privítanie a želanie šťastných a bezpečných Vianoc z úst prezidenta Jima Bruna, generálnych manažérov Petra Gazsiho, Ladislava Horvátha, Marka Sala a ďalších manažérov. Nech sú šťastné, spokojné, zdravé a bezpečné vo všetkých rodinách košických hutníkov. 

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...