Vyhľadávanie:

Achilles cup 2005

Achilles cup 2005

Ešte vo februári zorganizovali energetici z CHÚV Krásna v spolupráci s DV OZ METALURG VII. ročník zimného halového futbalového turnaja o Pohár manažéra dodávky vôd pri prevádzke Energetické média. Už tradične v telocvični v Čani bojovali o cennú trofej tri mužstvá systémom každý s každým na 2 x 20 minút.

Prvenstvo obhajovali futbalisti z usporiadajúceho tímu CHÚV Krásna, ktorí sa tento raz museli uspokojiť len s treťou priečkou. V prvom zápase mužstvo zložené zo zamestnancov Čerpacích staníc až prekvapujúco hladko zdolalo obhajcu trofeje CHÚV Krásna 5:2. V druhom zápase ČOV Sokoľany zvíťazili nad CHÚV Krásna 4:2 a v rozhodujúcom stretnutí medzi Čerpacími stanicami a ČOV Sokoľany sa zrodila remíza 2:2. O jeden strelený gól v celkovom skóre mali na svojom konte viac futbalisti z Čerpacích staníc, ktorí si napokon zaslúžene vybojovali cennú trofej. O tento úspech sa pod vedením trénera K. Urbanca pričinili hráči: L. Lukáč, Kocan, Štieber, Volák, Brutovský, M. Lukáč, Lukčo, Leško a Jeník.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...