Vyhľadávanie:

Ako do arény so Safety dresom

Ako do arény so Safety dresom

Dôležité informácie pre študentov

Steel Aréna

Všetci študenti, ktorí sa zapojili do projektu Profesionáli konajú bezpečne, dostali od U. S. Steel Košice hokejové dresy s názvom Safety 1, ktoré ich oprávňujú zúčastniť sa slávnostného otvorenia Steel Arény v piatok 24. februára 2006. Jedinou podmienkou je mať dresy oblečené - na vetrovke alebo inej vrchnej časti odevu.

Vstup približne päťsto mladých do haly bude koordinovaný. Každý majiteľ dresu dostane pri vstupe vstupenku na presne určené sedadlo. Študenti budú vchádzať cez jeden zo vstupov (viď foto), a to výhradne v čase od 15.00 do 15.30 hod. Kvôli bezproblémovému zvládnutiu príchodu niekoľko tisíc záujemcov oneskorenci so vstupom nemôžu rátať.

V súvislosti s podujatím upravuje DPMK cestovný poriadok mestskej hromadnej dopravy. Podrobnejšie informácie v budúco týždňovej Oceli východu.

Ďalšie články

EÚ potrebuje odolné a silné podniky

Tesne pred začiatkom maďarského predsedníctva Európskej únie, ktoré začalo v júli, sa stretli v Budapešti európski zamestnávatelia združení v BusinessEurope, aby rokovali o konkurencieschopnosti a odolnosti európskych podnikov. Republikovú úniu zamestnávateľov reprezentoval na tomto stretnutí jej prezident Miroslav Kiraľavarga.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...