Vyhľadávanie:

Ako sa činili kanonieri

Ako sa činili kanonieri

V hokejovom olympijskom turnaji sa odohralo 24 zápasov, v ktorých sme zaregistrovali 183 gólov. Najviac gólov z jednotlivých mužstiev nastrieľali hokejisti z Vedenia a zo Studenej valcovne, zhodne po 32 gólov zo šiestich stretnutí. Za nimi v streleckej produktivite nasleduje Oceliareň, ktorej hráči nastrieľali len v štyroch stretnutiach až 30 gólov.

Ďalšie dve mužstvá z elitného kvarteta, Vysoké pece mali 24 nastrieľaných gólov a ZHD 21 gólov. Najmenej gólov nastrieľala Údržba, len 3 góly v štyroch stretnutiach, za ňou nasledujú Teplá valcovňa 7 gólov, Energetika 9 gólov, Doprava 12 gólov a Koksovňa 13 gólov. O 183 gólov sa zaslúžilo až 63 strelcov. Najlepším z nich sa s 12 gólmi stal hráč zo Studenej valcovne Milan Hrabčák, ktorý sa stal kráľom strelcov. Za ním sa na ďalších priečkach umiestnili:

11 gólov - N. Ogurčák (ZHD),

9 gólov - J. Tóth (Oceliareň),

8 gólov - Štefáni (Oceliareň),

7 gólov - Krušpán (Vysoké pece), Ručšin (Koksovňa), Srnka (SVa) a Kuzár (Vedenie),

6 gólov - Nikitinskij (Doprava), Kováč a Veliký (obaja Vedenie),

5 gólov - J. Franc ml. (SVa) a Fedič (Vysoké pece),

4 góly - Hriňák (Doprava), Kelemeš (Vysoké pece), Žák (SVa) a Cmoriak (ZHD),

3 góly - Kelíšek, J. Franc st. a Rohaľ (všetci Oceliareň), Rogers a Rusič (obaja Vedenie), Droppa (Koksovňa), Ondrejčo (Vysoké pece) a Maňkoš (ZHD),

2 góly - Bořik (Vysoké pece), Grimplini a Bolf (obaja Vedenie), Nižník (Energetika), Jaššo (Koksovňa), Molčák (Údržba), S. Vrábel (Energetika), Kolesár (TVa) a Bačo (SVa),

1 gól - Pavlov, Fábry, R. Gajdoš, Nemet a P. Gajdoš (všetci TVa), Piga, Bocko, J. Vrábel, J. Lukáč a Maťašovský (všetci Energetika), Žabka, Petrovičová a Jabcon (všetci Vysoké pece), Duda, Krajňák, Novota a Kimák (všetci Oceliareň), Vartáš, Nižník a Kuchta (všetci ZHD), Uhrín (Koksovňa), Kasoni a Eškut (obaja SVa), Surma, Lang a Maďar (všetci Vedenie), Slebodník a M. Píro (obaja Vedenie) a Paperník (Údržba).

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...