KONTAKT  |    _eng _sk

Ako sa činili kanonieri
           Pridané: 14.02.2005
Autor: Milan KATUNSKÝ
Kategória: 07/2005

V hokejovom olympijskom turnaji sa odohralo 24 zápasov, v ktorých sme zaregistrovali 183 gólov. Najviac gólov z jednotlivých mužstiev nastrieľali hokejisti z Vedenia a zo Studenej valcovne, zhodne po 32 gólov zo šiestich stretnutí. Za nimi v streleckej produktivite nasleduje Oceliareň, ktorej hráči nastrieľali len v štyroch stretnutiach až 30 gólov.

Ďalšie dve mužstvá z elitného kvarteta, Vysoké pece mali 24 nastrieľaných gólov a ZHD 21 gólov. Najmenej gólov nastrieľala Údržba, len 3 góly v štyroch stretnutiach, za ňou nasledujú Teplá valcovňa 7 gólov, Energetika 9 gólov, Doprava 12 gólov a Koksovňa 13 gólov. O 183 gólov sa zaslúžilo až 63 strelcov. Najlepším z nich sa s 12 gólmi stal hráč zo Studenej valcovne Milan Hrabčák, ktorý sa stal kráľom strelcov. Za ním sa na ďalších priečkach umiestnili:

11 gólov - N. Ogurčák (ZHD),

9 gólov - J. Tóth (Oceliareň),

8 gólov - Štefáni (Oceliareň),

7 gólov - Krušpán (Vysoké pece), Ručšin (Koksovňa), Srnka (SVa) a Kuzár (Vedenie),

6 gólov - Nikitinskij (Doprava), Kováč a Veliký (obaja Vedenie),

5 gólov - J. Franc ml. (SVa) a Fedič (Vysoké pece),

4 góly - Hriňák (Doprava), Kelemeš (Vysoké pece), Žák (SVa) a Cmoriak (ZHD),

3 góly - Kelíšek, J. Franc st. a Rohaľ (všetci Oceliareň), Rogers a Rusič (obaja Vedenie), Droppa (Koksovňa), Ondrejčo (Vysoké pece) a Maňkoš (ZHD),

2 góly - Bořik (Vysoké pece), Grimplini a Bolf (obaja Vedenie), Nižník (Energetika), Jaššo (Koksovňa), Molčák (Údržba), S. Vrábel (Energetika), Kolesár (TVa) a Bačo (SVa),

1 gól - Pavlov, Fábry, R. Gajdoš, Nemet a P. Gajdoš (všetci TVa), Piga, Bocko, J. Vrábel, J. Lukáč a Maťašovský (všetci Energetika), Žabka, Petrovičová a Jabcon (všetci Vysoké pece), Duda, Krajňák, Novota a Kimák (všetci Oceliareň), Vartáš, Nižník a Kuchta (všetci ZHD), Uhrín (Koksovňa), Kasoni a Eškut (obaja SVa), Surma, Lang a Maďar (všetci Vedenie), Slebodník a M. Píro (obaja Vedenie) a Paperník (Údržba).

Empty

ODPORÚČAME

26.01.2023
Centrálny príjem nájdete od januára pri bráne č. 4
01.12.2022
Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!
28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...