Vyhľadávanie:

Americkí študenti v Košiciach

Americkí študenti v Košiciach

Minulý týždeň (9. 5. 2006) navštívila U. S. Steel Košice skupina študentov z Južnej Karolíny v USA. S mladými ľuďmi, ktorí študujú na University of South Carolina Aiken - School of Business Administration sa stretol generálny manažér pre marketing a strategický plán Brian Cowell. Informoval ich o činnosti U. S. Steel v Európe, priblížil šesť podnikateľských princípov firmy a oboznámil ich so situáciou na trhu s oceľou.

Študenti sa živo zaujímali o dianie v spoločnosti. Chceli vedieť, aký je prínos USSK pre región, ako je zabezpečený chod firmy, ako naši ľudia prijali americkú firemnú kultúru, ako sa v Košiciach darí manažérom z USA i o to, aký má vplyv politická situácia na Slovensku na ekonomiku podniku. Návštevu spojili aj s prehliadkou výrobných prevádzok huty.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...