Vyhľadávanie:

Anketa Slovenka roka

Anketa Slovenka roka

Úspešné ženy v týchto dňoch súťažia o titul Slovenka roka. Štvrtý ročník ankety organizuje redakcia Slovenka v spolupráci s Rozhlasom a televíziou Slovenska (RTVS) a Slovenským národným divadlom. O víťazkách v kategóriách Umenie a kultúra, Médiá a komunikácia, Veda a výskum, Zdravotníctvo, Biznis a manažment, Šport, Charita a Vzdelávanie a podpora mladých talentov rozhodujú diváci RTVS formou sms hlasovania, čitatelia týždenníka Slovenka prostredníctvom hlasovacích lístkov a návštevníci portálu www.zenskyweb.sk pomocou internetového hlasovania.

V kategórii Biznis a manažment je nominovaná aj naša viceprezidentka pre riadenie externých služieb a vzťahov Elena Petrášková, ktorá na margo svojho menovania uviedla: "Je pre mňa cťou byť nominantkou a zastupovať náš ťažký priemysel." Profil Eleny Petráškovej nájdete na www.topky.sk Slávnostný galavečer v SND spojený s odovzdávaním ocenení sa uskutoční 30. mája 2012. Priamy prenos odvysiela RTVS na Jednotke. Všetci, ktorí sa zapoja do hlasovania, budú zaradení do žrebovania o zájazdy do Grécka. Viac o projekte, nominantkách, hlasovaní i súťaži nájdete na www.zenskyweb.sk

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...