Vyhľadávanie:

Audit v OBAL-SERVISE

Audit v OBAL-SERVISE

Obal - Servis
Kompletizácia balenia zvitkov bezodpadovou technológiou na pracovisku deliacej linky číslo 7.

Koncom februára spoločnosť OBAL-SERVIS, a.s. Košice absolvovala druhý kontrolný audit systému manažérstva kvality podľa normy EN ISO 9001: 2000. Audítori spoločnosti RW TŰV Bratislava venovali najviac pozornosti výkonu služieb balenia v prevádzkach balenia výroby divíznych závodov Studená valcovňa a Hutnícka druhovýroba, pričom konštatovali výrazné zvýšenie úrovne spolupráce v oblasti plánovania výkonov balenia a logistike plánovania baliacich materiálov. Audit riadiacich procesov vo vedení spoločnosti a v oddeleniach manažérske systémy, marketing a obchod a na personálnom oddelení preukázal plnenie požiadaviek normy.

S rovnakým výsledkom skončilo preverovanie pomocných procesov na technickom úseku, oddelení marketing a obchod a v prevádzke Údržba. Úspešný výsledok dvojdňovej previerky potvrdzuje konštatovanie audítorov, že spoločnosť spĺňa požiadavky normy a oproti minulému roku zaznamenala zlepšenie vo všetkých oblastiach systému manažérstva kvality. Úspech je o to výraznejší, že v prvej polovici minulého roka spoločnosť OBAL-SERVIS, a.s. rozšírila rad dcérskych spoločností U. S. Steel Košice. Vedenie spoločnosti ďakuje za úspešný výsledok auditu všetkým zamestnancom spoločnosti.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...