Vyhľadávanie:

Basketbalistky ďakujú za podporu

Basketbalistky ďakujú za podporu

V uplynulých dňoch poslal riaditeľ basketbalového klubu Viktoria Košice Jaroslav Škapinec na adresu viceprezidenta pre strategické implementácie Antona Juru ďakovný list za sponzorskú podporu mládežníckych družstiev v súťažnej sezóne 2003/2004. Z listu vyberáme:

"Dovoľujeme si poďakovať spoločnosti U. S. Steel Košice za to, že aj s vašou pomocou sme v uplynulej sezóne zvíťazili v štyroch zo šiestich vekových kategórií v rámci súťaží Slovenskej basketbalovej asociácie. Tituly majstra Slovenska pre rok 2004 získali naše družstvá mladých basketbalistiek 5. ročníka, 6., 8. a 9. ročníka základných škôl. Dievčatá 7. ročníka obsadili 4. miesto, kadetky 9. miesto v lige kadetiek a juniorky vyhrali v 2. lige junioriek. V nadchádzajúcom období sa na regionálnej úrovni súťaže zúčastní aj družstvo žien s cieľom postúpiť do 1. ligy."

Tento mladý klub má na svojom konte aj skvelý medzinárodný úspech, keď v roku 2001 sa stali mladšie žiačky víťazom turnaja Majstrov európskych krajín. V dvoch rokoch po sebe sa v roku 2002 a 2003 stali mladšie žiačky klubu Viktoria majsterkami Slovenska a tento úspech zopakovali vlani aj staršie žiačky i najmladšie basketbalové nádeje v kategórii MINI žiačok.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...