KONTAKT  |    _eng _sk

Cena spoločnosti Philips pre košických oceliarov
           Pridané: 05.07.2004
Autor: Iveta FIALOVÁ
Kategória: 27/2004

Divízia Philips Lighting B. V. v Európe udelila počas minulotýždenného stretnutia dodávateľov ceny pre najlepších. V poľskom meste Pila si ocenenia prevzali dodávatelia za najlepšiu logistiku dodávok, najlepší servis a najvýznamnejší rozvoj spolupráce. U. S. Steel Košice sa z Dňa dodávateľov vrátila s Cenou za najvýznamnejší rozvoj spolupráce (Award for growing partnership). Ako uviedol pri slávnostnom odovzdávaní manažér pre vzťahy s dodávateľmi v Európe Jaap Hoogenboezem, Košičania urobili v ostatnom čase najväčší rozvoj v oblasti zvyšovania úrovne dodávok, servisu a logistiky pre spoločnosť Philips. Stali sa tak významným dodávateľom dynamo materiálu pre túto spoločnosť.

Ocenenie je podľa slov generálneho manažéra U. S. Steel Košice pre predaj výrobkov na technické využitie Júliusa Langa vyjadrením korektných partnerských vzťahov oboch firiem.

"So spoločnosťou Philips spolupracujeme od roku 2001. U. S. Steel Košice dodáva dynamo materiál pre jej dve destinácie v Poľsku a Turecku. Sme radi, že nás hodnotia ako kvalitného dodávateľa a veríme, že toto postavenie si udržíme aj naďalej. Cena, ktorú sme získali, patrí všetkým zamestnancom vo výrobe, servise, logistike a obchode, ktorí sa o dobré meno našej spoločnosti pričinili. Ďakujem všetkým za odvedenú prácu."

Po dosiahnutí finálnej kapacity dynamolinky č. 3 v roku 2005 sa U. S. Steel Košice už na budúci rok zaradí medzi najväčších výrobcov dynamoplechov v Európe. Obchodný riaditeľ pre predaj dynamo materiálov Viliam Ferčák je presvedčený, že tým vzrastú aj možnosti firmy uspokojiť náročné požiadavky zákazníkov.

Empty

ODPORÚČAME

30.11.2021
Ocitne sa slovenský priemysel na európskej periférii ?
24.11.2021
Núdzový stav - cesta do práce
15.11.2021
Včera sme otvárali burzu v New Yorku
26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu