Vyhľadávanie:

Beh na vežu

Beh na vežu

Netradičné športové podujatie môžete zažiť, ak sa zúčastníte nultého ročníka Behu na vežu. Podujatie sa uskutoční v piatok 26. júna so štartom o 20. hodine na parkovisku pri ceste z Košíc do Kavečian. Cieľ je na streche Košíc, teda na vrchole vyhliadkovej veže. Trať je dlhá len jeden kilometer, ale pri 8,6-percentnom stúpaní bude ideálna na testovanie bežeckej sily a výbušnosti. Systém intervalových štartov sa postará o to, že víťaz nebude známy skôr, kým do cieľa nepríde posledný pretekár.

Na čo sa môžu účastníci tešiť? Okrem cien pre najlepších na čerstvý vzduch, vôňu lesa, skvelých ľudí, tombolu a after party s hudbou, guľášom a pivom nad nočnými Košicami. Registrovať sa môžete zaslaním e-mailu s menom a dátumom narodenia na adresu behnavezu@progress.sk. Propozície a ďalšie informácie na www.facebook.com/behnavezu.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...