Vyhľadávanie:

Bojujú o "republiku"

Bojujú o "republiku"

V tohtoročnej sezóne majú strelci z klubu vojakov v zálohe za sebou už štyri kvalifikačné preteky z deviatich v streleckom trojboji. V kategórii pištoľ, v ktorej o postup na "republiku", teda na majstrovstvá Slovenska bojujú aj naši, postúpi 36 najlepších jednotlivcov.

Na dvojdňových pretekoch v streleckom viacboji v Príbelciach sa našim strelcom z U. S. Steel Košice príliš nedarilo, keď v prvý deň B mužstvo v zložení Brugoš, Hruška a Lučkay dosiahlo ziskom 1451 b. lepší výkon než A mužstvo. Jeho členovia Hlubeň, Imrich a Seman mali na svojom konte len 1381 bodov. Nevyznamenali sa ani v súťaži jednotlivcov, keď najlepšie sa umiestnil Imrich s 389 b. na 29. mieste a ostatní skončili v konečnom poradí ešte nižšie. Ani druhý deň nebol čo do výkonnosti našich strelcov o nič lepší.

Áčko totálne sklamalo a béčko síce zaregistrovalo zlepšený výkon 1476 bodov, ale aj to stačilo len na 8. miesto. Zlepšili sa len jednotlivci, keď Brugoš obsadil výkonom 412 b. 12. miesto a Lučkay skončil s 389 b. na 25. mieste. O postup na "republiku" budú musieť naši strelci v zostávajúcich piatich pretekoch, a to v Michalovciach, Častej, v Košiciach na Podhradovej, v Malackách a v Rači, poriadne zabojovať.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...