Vyhľadávanie:

Bowling Cup Zušľachťovní

Bowling Cup Zušľachťovní

V piatok 14. januára 2011 zorganizovala ZO OZ KOVO DZ Zušľachťovne a obalová vetva 5. ročník turnaja Bowling Cup. Na štvordráhe BOWLING-SPOTU Lokomotíva Košice na Čermeľskej ceste štartovalo 65 členov odborovej organizácie, pozvaných hostí, partnerov a priateľov. O cenné trofeje bojovali muži i ženy nielen v súťaži jednotlivcov, ale aj trojčlenných družstiev.

Medzi mužmi si najlepšie počínal Štefan Kinlovič, druhé miesto obsadil Peter Pasternák (obaja z Kontižíhárne) a na 3. mieste skončil Milan Olách z PZ 1. V kategórii žien bolo na medailových priečkach poradie: 1. Ivana Timková, 2. Alžbeta Hlipalová (obidve z PZ 1), 3. Renáta Lukáčová z dvojstolicového tandemu. Poradie v súťaži družstiev: 1. Štefan Kinlovič, Miroslav Kalina, Matúš Benedik, 2. Maroš Múdry, Juraj Mitro, Ladislav Miženko, 3. Ľubomír Bejček, Maroš Čeremšák, Marián Dubecký. Cenu pre najlepšieho hráča turnaja získal Štefan Kinlovič. O priaznivý priebeh a dobrú organizáciu turnaja sa postarali Ivana Timková, Richard Matiaščik, Alžbeta Hlipalová a Ladislav Matta.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...