Vyhľadávanie:

Bowling Cup Zušľachťovní

Bowling Cup Zušľachťovní

V piatok, 15. januára, zorganizovala ZO OZ KOVO DZ Zušľachťovne a obalová vetva 4. ročník turnaja Bowling Cup. Na štvordráhe BOWLING-SPOTU Lokomotíva Košice na Čermeľskej ceste štartovalo 58 členov odborovej organizácie, pozvaných hostí, partnerov a priateľov. O cenné trofeje bojovali muži a ženy nielen v súťaži jednotlivcov, ale medzi sebou súťažilo aj 14-trojčlenných družstiev. V kategórii mužov zvíťazil Juraj Hudák z PZ 3, na 2. mieste sa umiestnil Miroslav Kalina z Kontižihárne a 3. miesto obsadil Richard Matiaščik z PZ 3.

U žien dominovala Erika Paulinská z vedenia, na 2. mieste skončili až dve súťažiace, a to vlaňajšia víťazka Renáta Lukáčová z 2-ST a Jana Šolcová z PZ 1. Na 3. mieste sa umiestnila Ivana Timková z PZ 1.

V súťaži družstiev bolo na prvých troch priečkach poradie: 1. Renáta Lukáčová, Miroslav Kalina a Štefan Kinlovič, 2. Ľubomír Bejček, Juraj Hudák a Jozef Značko, 3. Ladislav Miženko, Maroš Múdry a Juraj Mitro. Cenu pre najlepšieho hráča z pozvaných hostí získala Veronika Kinlovičová.

Všetci, ktorí skončili na stupňoch víťazov, získali nielen pekné poháre, ale aj vecné odmeny a fľaše šampanského. O organizáciu turnaja sa, podobne ako vlani, pričinili Miroslav Kalina, Ladislav Matta a Renáta Lukáčová, ktorým patrí poďakovanie.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Okresný súd Košice I, Odd.: Sro, Vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...