KONTAKT  |    _eng _sk

Bowling Cup Zušľachťovní
           Pridané: 18.01.2010
Autor: Kamil GOLENYA
Kategória: 02/2010

V piatok, 15. januára, zorganizovala ZO OZ KOVO DZ Zušľachťovne a obalová vetva 4. ročník turnaja Bowling Cup. Na štvordráhe BOWLING-SPOTU Lokomotíva Košice na Čermeľskej ceste štartovalo 58 členov odborovej organizácie, pozvaných hostí, partnerov a priateľov. O cenné trofeje bojovali muži a ženy nielen v súťaži jednotlivcov, ale medzi sebou súťažilo aj 14-trojčlenných družstiev. V kategórii mužov zvíťazil Juraj Hudák z PZ 3, na 2. mieste sa umiestnil Miroslav Kalina z Kontižihárne a 3. miesto obsadil Richard Matiaščik z PZ 3.

U žien dominovala Erika Paulinská z vedenia, na 2. mieste skončili až dve súťažiace, a to vlaňajšia víťazka Renáta Lukáčová z 2-ST a Jana Šolcová z PZ 1. Na 3. mieste sa umiestnila Ivana Timková z PZ 1.

V súťaži družstiev bolo na prvých troch priečkach poradie: 1. Renáta Lukáčová, Miroslav Kalina a Štefan Kinlovič, 2. Ľubomír Bejček, Juraj Hudák a Jozef Značko, 3. Ladislav Miženko, Maroš Múdry a Juraj Mitro. Cenu pre najlepšieho hráča z pozvaných hostí získala Veronika Kinlovičová.

Všetci, ktorí skončili na stupňoch víťazov, získali nielen pekné poháre, ale aj vecné odmeny a fľaše šampanského. O organizáciu turnaja sa, podobne ako vlani, pričinili Miroslav Kalina, Ladislav Matta a Renáta Lukáčová, ktorým patrí poďakovanie.

Empty

ODPORÚČAME

21.07.2022
Nedostali ste sa na EXPO do Dubaja? Nevadí, technologické novinky uvidíte aj na FSD.
21.06.2022
Skrášlený útulok vďaka milovníkom zvierat

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...