KONTAKT  |    _eng _sk

Bowling sa hrá v Galérii
           Pridané: 16.09.2016
Autor: -ka-
Kategória: Zamestnanci

V stredu 14. septembra sa pred administratívnou budovou USSK vo vstupnom areáli uskutočnil slávnostný ceremoniál otvorenia XXIV. ročníka Letných športových hier 2016. Po vztýčení vlajky hier a zapálení hutníckeho ohňa toto športové podujatie otvoril prezident spoločnosti Scott Buckiso. V príhovore podotkol, že v rámci Slovenska je to najväčšie firemné podujatie, čo je vlastne náš rekord v organizovaní športových hier. „Môžeme byť hrdí na to, že sme súčasťou celoročného projektu Košice európske mesto športu a že práve naše športové hry sa konajú v rámci Európskeho týždňa športu. Teší ma, že sa do súťaží zapojilo takmer tisíc našich zamestnancov. Na športoviskách sa stretnú so svojimi priateľmi, kolegami a tak budú mať možnosť upevniť vzájomné vzťahy,“ dodal na záver.

V tomto týždni sa už v stredu popoludní súťažilo na troch frontoch. Najdôležitejšou zmenou je, že súťaž v bowlingu sa po prvý raz v histórii našich športových hier musí konať v novom prostredí. Kvôli technickým problémom na osvedčenej štvordráhe Bowling pubu na Triede Sídliska KVP, sa súťaž premiestnila do Bowlingového centra OC Galéria na Terase (v objekte, kde je Kaufland). Zároveň sa v stredu začala aj súťaž v tenise, ktorá bude pokračovať aj dnes na dvorcoch UPJŠ na Medickej. Do tretice do bojov už zasiahli aj bedmintonisti v halách Cassovia badminton spot na Južnom nábreží.

Športové hry pokračujú dnes popoludní a zajtra celý deň. Slávnostné vyhlásenie výsledkov a odovzdávanie cien trom najlepším jednotlivcom a kolektívom sa uskutoční v sobotu o 18. hodine v Spoločenskom pavilóne.

Empty

ODPORÚČAME

01.04.2021
V testovacom mieste v areáli U. S. Steel Košice už testujú len zamestnancov
15.03.2021
Poznáme víťazné projekty Spoločne pre región 2021
17.02.2021
Sčítanie obyvateľstva 2021
17.12.2020
V roku 2021 venuje U. S. Steel Košice do súťaže štyri nové autá