KONTAKT  |    _eng _sk

Bowling vysokopeciarov
           Pridané: 11.10.2010
Autor: Michal TABÁK, predseda ZO OZ KOVO DZ Vysoké pece
Kategória: 21/2010

V piatok 8.októbra 2009 zorganizovala ZO OZ KOVO DZ Vysoké pece pre svojich členov 4. ročník turnaja v bowlingu. V turnaji štartovalo 24 trojčlenných družstiev a ďalšia dvadsiatka spolupracovníkov prišla svojich kolegov do Bowling Pubu na Triede KVP povzbudiť. Súťažilo sa o zaujímavé ceny. Každý člen prvých troch družstiev získal trofej a fľašu šampanského. Ohodnotení boli aj traja najlepší v súťaži jednotlivcov mužov a žien.

Počet družstiev z roka na rok rastie, čo je dôkazom toho, že o tento šport je čoraz väčší záujem a to nielen medzi vysokopeciarmi, ale aj medzi zamestnancami dcérskej spoločnosti USSK Vulkmont a.s., ktorí sú zároveň členmi našej ZO. V súťaži družstiev si prvé miesto s veľkým náskokom vybojovala a putovný pohár získala trojica súťažiacich Michal Tabák, Ondrej Juraško a Igor Kaščák. Okrem troch najlepších družstiev boli vyhodnotení aj traja najlepší v súťaži jednotlivcov mužov a žien. Víťazom celého turnaja v súťaži mužov sa stal Jozef Suvák, medzi ženami zvíťazila Mária Schneiderová.

Pre všetkých zúčastnených bol pripravený chutný guľáš s občerstvením. Vysokopeciari si toto športové popoludnie veľmi pochvaľovali a už sa tešia na ďalší ročník. Ja osobne som mal najväčšiu radosť z toho, že chlapi, ktorí vykonávajú neľahkú prácu pri vysokých peciach i v údržbe, ale i v spoločnosti Vulkmont, sa mohli odreagovať, oddýchnuť si a zregenerovať sily.

Empty

ODPORÚČAME

07.10.2021
Vakcíny proti chrípke sú už dostupné
17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok
18.06.2021
Dobrovoľníci neváhali ani minútu