KONTAKT  |    _eng _sk

Bowling vysokopeciarov
           Pridané: 11.10.2010
Autor: Michal TABÁK, predseda ZO OZ KOVO DZ Vysoké pece
Kategória: 21/2010

V piatok 8.októbra 2009 zorganizovala ZO OZ KOVO DZ Vysoké pece pre svojich členov 4. ročník turnaja v bowlingu. V turnaji štartovalo 24 trojčlenných družstiev a ďalšia dvadsiatka spolupracovníkov prišla svojich kolegov do Bowling Pubu na Triede KVP povzbudiť. Súťažilo sa o zaujímavé ceny. Každý člen prvých troch družstiev získal trofej a fľašu šampanského. Ohodnotení boli aj traja najlepší v súťaži jednotlivcov mužov a žien.

Počet družstiev z roka na rok rastie, čo je dôkazom toho, že o tento šport je čoraz väčší záujem a to nielen medzi vysokopeciarmi, ale aj medzi zamestnancami dcérskej spoločnosti USSK Vulkmont a.s., ktorí sú zároveň členmi našej ZO. V súťaži družstiev si prvé miesto s veľkým náskokom vybojovala a putovný pohár získala trojica súťažiacich Michal Tabák, Ondrej Juraško a Igor Kaščák. Okrem troch najlepších družstiev boli vyhodnotení aj traja najlepší v súťaži jednotlivcov mužov a žien. Víťazom celého turnaja v súťaži mužov sa stal Jozef Suvák, medzi ženami zvíťazila Mária Schneiderová.

Pre všetkých zúčastnených bol pripravený chutný guľáš s občerstvením. Vysokopeciari si toto športové popoludnie veľmi pochvaľovali a už sa tešia na ďalší ročník. Ja osobne som mal najväčšiu radosť z toho, že chlapi, ktorí vykonávajú neľahkú prácu pri vysokých peciach i v údržbe, ale i v spoločnosti Vulkmont, sa mohli odreagovať, oddýchnuť si a zregenerovať sily.

Empty

ODPORÚČAME

21.07.2022
Nedostali ste sa na EXPO do Dubaja? Nevadí, technologické novinky uvidíte aj na FSD.
21.06.2022
Skrášlený útulok vďaka milovníkom zvierat

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...