Vyhľadávanie:

Nemocnica v pohybe

Nemocnica v pohybe

Zámer vyšiel. Na jednotku. I počasie bolo ako na objednávku. Tí, ktorí plánovali v športovej atmosfére a v duchu zdravia prežiť poslednú septembrovú sobotu a prijali pozvanie šačianskej nemocnice na už piaty ročník podujatia Nemocnica v pohybe, iste neoľutovali. Súťaženia i zábavy a dobrej nálady si tu všetky vekové kategórie, ba i celé rodiny užili do sýtosti. Prišli lekári aj zdravotné sestry i so svojimi najbližšími, pozvanie tiež prijali košickí oceliari.

Na štarte trojkilometrového behu sme tak mohli zazrieť viceprezidenta pre technológiu Vladimíra Jacka s dcérou Dianou, generálneho právneho zástupcu Josepha A. Napoliho s manželkou, rodinku generálneho manažéra pre sporovú agendu a špeciálne projekty Bradleyho A. Cramera Jr. Podporiť zdravý životný štýl prišli aj Adrián Ficík zo Závodného hasičského útvaru USSK, kapitán HC Košice Peter Bartoš, či tréner hokejových majstrov Slovenska Rostislav Čada, ale i rad ďalších milovníkov športu.

Okrem už tradičného behu a chôdze, súťaží o najbláznivejší názov skupiny (zvíťazil Nitroglycerín team) a najrýchlejší kočík, si mohli účastníci čoraz obľúbenejšieho podujatia dať zmerať tlak, hladinu cukru a tuku v krvi, či CO v pľúcach. Pripravené boli aj ukážky prvej pomoci, na svoje si prišli aj tí najmenší, pre ktorých organizátori pripravili mnoho hier, súťaží i rôznych atrakcií. A dobrý guláš chutil nesporne každému.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...