KONTAKT  |    _eng _sk

Bowling vysokopeciarov
           Pridané: 24.10.2011
Autor: -mt-
Kategória: 22/2011

Uplynulé dni boli pre odborárov ZO OZ KOVO Vysokých pecí rušné. Pracovný týždeň sa začal v pondelok 17. októbra školením členov výboru základnej organizácie a úsekových dôverníkov k legislatívnym zmenám v Zákonníku práce a Zákone č. 124 o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci. Vo štvrtok sa potešili jednodňovým zájazdom do poľského Nového Targu a týždeň zakončili v piatok 21. októbra turnajom v bowlingu.

V 5. ročníku turnaja, ktorý sa odohral na štvordráhe Bowling Pubu na Sídlisku KVP, štartovalo 24 trojčlenných družstiev. O turnaj je z roka na rok väčší záujem, o čom svedčí aj zvyšujúci sa počet súťažiacich i divácky interes spolupracovníkov. Zápolenie sa už tradične nieslo v znamení rivality medzi vysokopeciarmi a zamestnancami dcérskej spoločnosti Vulkmont a.s. V súťaži družstiev si s veľkým bodovým náskokom prvenstvo vybojovala trojica Michal Tabák, Ondrej Juraško a Tibor Szalona, ktorá zároveň získala aj putovný pohár. Organizátori vyhodnotili a pohármi i vecnými cenami odmenili aj troch najlepších jednotlivcov v kategóriách mužov a žien. Medzi jednotlivcami - mužmi zvíťazil Ivan Chmura, medzi ženami dominovala Zuzana Kolesárová.

So športovou úrovňou turnaja a organizáciou podujatia, vrátane chutného guláša a občerstvenia, boli všetci účastníci spokojní a už teraz sa tešia na ďalší ročník. "Ja osobne som mal najväčšiu radosť z tohto, že naši chlapi, vrátane kolegov z Vulkmontu, ktorí pracujú vo vysokopecnom závode v ťažkých podmienkach, si oddýchli od každodenných pracovných povinností, zabavili sa a zregenerovali svoje sily," poznamenal odborový predák vysokopeciarov a zároveň člen víťazného tímu Michal Tabák.

Empty

ODPORÚČAME

07.10.2021
Vakcíny proti chrípke sú už dostupné
17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok
18.06.2021
Dobrovoľníci neváhali ani minútu