Vyhľadávanie:

Bowlingový turnaj vysokopeciarov

Bowlingový turnaj vysokopeciarov

Základná organizácia OZ KOVO Vysoké pece zorganizovala v piatok 14. novembra pre svojich členov, zamestnancov divízneho závodu a dcérskej spoločnosti RMS, a.s., Košice, turnaj v bowlingu. Súťaž v kategóriách jednotlivcov mužov a žien i trojčlenných družstiev sa uskutočnila na štvordráhe Bowling Pubu na Triede KVP. V 8. ročníku turnaja štartovalo dvadsať družstiev, ktoré zviedli medzi sebou tuhé boje a bodové rozdiely medzi medailistami na prvých troch priečkach neboli také tesné ako vlani.

Prvenstvo a putovný pohár si vybojovalo družstvo Vedenia VP v zložení Michal Tabák, Tomáš Marton a Tibor Szalona výkonom 937 zvalených kolov. Na 2. mieste sa s počtom zvalených 901 kolov umiestnila trojica Ivan Chmura, Kamil Krušpán a Pavol Kerekeš z RMS, a.s., Košice a 3. miesto si so ziskom 786 b. vybojovali hráči Elektroúdržby VP v zložení Tibor Holzträger, Jaroslav Sinčák a Ján Grega.

V súťaži jednotlivcov mužov zvíťazil Milan Džubara z prevádzky Aglomerácia výkonom 417 zvalených kolov a medzi ženami dominovala Zdenka Suchá z RMS, a.s., Košice, ktorá mala na svojom konte 216 bodov.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...