KONTAKT  |    _eng _sk

Celoslovenské stretnutie mladých odborárov
           Pridané: 30.01.2020
Autor: Maroš HOPKO
Kategória: 02/2020

Dobré argumenty – silné odbory. Tak znel názov ďalšieho workshopu mladých odborárov, ktorý sa uskutočnil minulý mesiac v Tatranských Matliaroch. Jeho program odštartovala diskusia s členmi predsedníctva Odborového zväzu KOVO za Košický a Prešovský kraj - Jánom ŠlaukomJozefom Balicom o histórii a budúcnosti odborov na Slovensku, ako aj o mýtoch a faktoch, s ktorými sa  v rámci našej odborovej činnosti denne stretávame.

Hlavnou náplňou tohto pracovného stretnutia bolo naučiť sa správne argumentovať, rozvíjať prácu v tíme, zvládať stresové situácie, kriticky myslieť, vystupovať na verejnosti, ako aj schopnosť učiť sa hľadať riešenia pri pracovných konfliktoch. Celý priebeh workshopu viedol tím lektorov – skúsených debatérov zo Slovenskej debatnej asociácie, ktorí nám odovzdali množstvo svojich odborných poznatkov a rád z oblasti komunikácie.

Na záver stretnutia  sme sa venovali tvorbe akčného plánu pre mladých odborárov  na rok 2020, ako aj participácii  na celoslovenskej kampani OZ KOVO  Together at Work.

Workshopu sa zúčastnilo tridsať mladých funkcionárov OZ KOVO z rôznych fabrík z celého Slovenska. Som presvedčený, že bol prínosom pre každého z nás, pretože aj s pomocou takýchto stretnutí  mladých ľudí, ktorí sú plní ambícií a cieľov, dokážeme tvoriť silnejšie odbory.

Empty

ODPORÚČAME

01.12.2022
Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!
28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...