KONTAKT  |    _eng _sk

Cením si čas s kolegami v Košiciach
           Pridané: 22.01.2007
Autor: Zhováral sa: Marián HUTŇAN
Kategória: 03/2007

S bývalým generálnym právnym zástupcom USSK Kennethom R. Pepperneym

Ku koncu minulého roka skončil svoju misiu v Košiciach Kenneth R. Pepperney, ktorý bol od 1. marca 2004 generálnym právnym zástupcom a jedným z konateľov USSK.

· Čo robíte, pán Pepperney, po odchode z Košíc? Na akom poste pôsobíte?
Po odchode z Košíc som sa vrátil na právny odbor United States Steel v Pittsburghu, kde som na poste Senior General Attorney, International and Intellectual Property. Teším sa z výziev na mojej novej pozícii.

· Je výborné, že napriek nároku na penziu ste ešte pracovne vyťažený. Ako však využívate svoj voľný čas? A čo s hokejom?
Nuž teraz nemám veľa voľného času. V práci si zvykám na novú pozíciu, doma, ja a moja manželka Barb, sme veľmi zaneprázdnení vybaľovaním našich vecí, kupovaním nábytku a všeobecne so všetkými možnými detailmi, ktoré súvisia s mojím návratom zo Slovenska do U. S. Steel v Pittsburghu. No, starám sa, aby som bol fit. Behám a posilujem. Som si istý, že si v budúcnosti zahrám hokej, ale teraz som spokojný, ak vidím pittsburských tučniakov v televízii.

· Čo hovorí na vaše rozhodnutie pokračovať v práci v Spojených štátoch vaša rodina?
Moja rodina ma v mojej kariére veľmi podporuje. Povedali, že mám príliš energie na to, aby som vysedával doma, a majú pravdu.

· Aké spomienky vám zostanú na roky prežité na Slovensku?
Mám množstvo milých spomienok na roky prežité na Slovensku, aj na prácu v Košiciach. Som veľmi hrdý na U. S. Steel Košice a pozitívny príspevok vstupu spoločnosti pre Slovensko. Spomínam si na prírodné krásy krajiny, zvlášť na prechádzky a túry v Tatrách a v Slovenskom raji. No najviac zo všetkého spomínam na mojich kolegov a priateľov. Sú to nádherní ľudia a cením si čas strávený s nimi.

Empty

ODPORÚČAME

21.07.2022
Nedostali ste sa na EXPO do Dubaja? Nevadí, technologické novinky uvidíte aj na FSD.
21.06.2022
Skrášlený útulok vďaka milovníkom zvierat
20.06.2022
Do Botanickej záhrady UPJŠ prinášame viditeľné zmeny

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...