Vyhľadávanie:

Modelári ukončili sezónu

Modelári ukončili sezónu

Koncom uplynulého roka vyvrcholila športová sezóna modelárov. Členovia Model klubu VSŽ štartovali najprv na 16. ročníku Memoriálu Jozefa Hudáka vo voľných modeloch v kategórii vetrone A3 v Prešove a skončili sa aj preteky zaradené do tohtoročného seriálu v kategórii rádiom ovládaných svahových vetroňov (F3F) o Pohár Karpát 2006. V Prešove si v silnej konkurencii najlepšie počínal člen Model klubu VSŽ Branislav Bohuš, ktorý so svojím modelom nielenže zvíťazil, ale nalietal celkom 298 sekúnd a do maximálneho výkonu mu chýbali iba dve sekundy. Aj putovný Pohár Karpát zostal vo vitríne Model klubu VSŽ, a to zásluhou Michala Galu. Ten vyhral v Prešove aj posledné preteky seriálu a zaslúžene získal túto cennú trofej.

V závere roka sa konal aj 29. ročník Ceny VSŽ v súťaží hádzadiel a vetroňov kategórie A3. Putovný pohár z tejto verejnej súťaže, ktorá sa konala na Sídlisku KVP v Košiciach za kláštorom, získal už tretí raz po sebe Milan Minárik z LMK Prešov. Ten mal na svojom konte spolu 653 bodov - 357 b. za víťazstvo v kategórii hádzadiel a 296 b. za prvenstvo v kategórii vetrone A3. Z modelárov usporiadajúceho Model klubu VSŽ skončili až traja súťažiaci na druhých priečkach: v kategórii hádzadiel zo žiakov Peter Bohuš, z juniorov Ján Palenčár a medzi seniormi Ladislav Virág. Na tretích miestach sa umiestnili takisto traja členovia spomínaného klubu - v seniorskej súťaži hádzadiel Branislav Bohuš a v kategórii vetrone A3 Peter Bohuš a Ladislav Virág.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...