Vyhľadávanie:

Chcem byť už doma

Chcem byť už doma

Vedenie firmy vyhlásilo dobrovoľnú zbierku na pomoc kriticky chorým deťom

Sú mimoriadne krehké a zraniteľné. Naše deti. Pofúkať im boľačky niekedy, žiaľ, nestačí. Stávajú sa im aj zlé veci, lekári neraz bojujú o ich život, keď ich vážna choroba prikvačí na nemocničné lôžko... Ešte ani nestačili poriadne spoznať svet, poobzerať sa po ňom a už je ich život v ohrození. Pomôcť III. Klinike pediatrickej anestéziológie a intenzívnej medicíny Detskej fakultnej nemocnice Košice získať resuscitačné mobilné lôžko a ďalšie špeciálne prístroje, ktoré zdravotníkom pri starostlivosti o kriticky choré deti najviac chýbajú, je cieľom zbierky, ktorú vyhlásilo vedenie spoločnosti U. S. Steel Košice v uplynulých dňoch.

Stalo sa už tradíciou, a inak tomu nebude ani v tomto roku, že košická oceliareň a Nadácia U. S. Steel Košice darujú rovnakú sumu, akou bude výťažok zbierky. Naša pomoc sa takto strojnásobí. Sumu 3,50 a alebo viac môžete darovať podpísaním formuláru, ktorý bude k dispozícii aj na vašom pracovisku.

Spoločný finančný dar odovzdajú predstavitelia spoločnosti zástupcom III. Kliniky pediatrickej anestéziológie a intenzívnej medicíny na vianočnom benefičnom koncerte v Štátnom divadle 9. decembra 2011.

Ďalšie články

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Okresný súd Košice I, Odd.: Sro, Vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...