Vyhľadávanie:

Obhájili zlaté medaily

Obhájili zlaté medaily

V sobotu 24. septembra sa poslednou súťažou v softbale skončila naša letná olympiáda 2011. Na ihrisku Technickej univerzity v Košiciach bojovali v tomto športe tri mužstvá. Vedenie, Výroba a tím amerických manažérov pod názvom Expats. Prvenstvo si vybojovali hráči z mužstva Vedenia, ktorí zdolali Expats 16:5 i Výrobu v skrátenej hre 5:1 a zaslúžene obhájili zlaté medaily z vlaňajška.

V zápase o druhú priečku Výroba vyhrala nad tímom Expats 16:1. Mužstvo z Vedenia, ktoré malo vo svojom kádri niekoľkých bývalých reprezentantov Slovenska - Martina Repku, Ľubomíra Delinu, Róberta Delinu a Mariána Lipnického, bolo v obidvoch stretnutiach výrazne lepšie. Hneď v prvom zápase proti tímu Expats už od prvej zmeny získali vydarenými odpalmi náskok piatich bodov a postupne ho zvyšovali. V útoku i v obrane boli oveľa rýchlejší než ich súper a v závere i keď herne poľavili, dotiahlo Vedenie toto stretnutie do víťazného konca.

V druhom súboji medzi Výrobou a mužstvom Expats sa zrodil ešte výraznejší výsledok, ale to vďaka výbornej hre hráčov Výroby v obrane. Napriek prehrám však americkí manažéri ukázali niekoľko pekných vydarených akcií, najmä viacero tvrdých nechytateľných odpalov, čo len dokazuje, že softbal je v USA národným športom. V stretnutí o prvenstvo sa hráči z Výroby nedokázali bodovo presadiť proti Vedeniu a prvý bod zaznamenali až v poslednej zmene, ale to už bolo na zvrat v zápase neskoro.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...