Vyhľadávanie:

Čo čaká športovcov v budúcom roku

Čo čaká športovcov v budúcom roku

Záujem o rekreačné športovanie a iné telovýchovné aktivity sa roky spájajú s tradíciou organizovania súťaží, o ktoré majú zamestnanci našej spoločnosti záujem. V nich budeme pokračovať aj v budúcom roku. K dvom športovým vrcholom, a to zimnej a letnej olympiáde, smerujú ostatné šampionáty, súťaže a turnaje v individuálnych i kolektívnych športoch o majstra U. S. Steel Košice pre rok 2006.

"Štartujeme 7. januára 2006 Novoročným halovým futbalovým turnajom manažérov o Pohár prezidenta U. S. Steel Košice v hádzanárskej hale, neďaleko odchodného centra Hornbach," hovorí o pripravovaných akciách športového kalendára na budúci rok manažér pre rekreačný šport a telovýchovu v železiarňach Ján Caban a pokračuje:

"Po tomto turnaji sa 9. januára začne už 39. ročník majstrovstiev USSK v ľadovom hokeji, ktoré budú súčasťou zimnej olympiády. Tá v roku 2006 jubiluje, pretože vo februári sa zídu zamestnanci našej spoločnosti už po desiaty raz pod olympijskými kruhmi. V sobotu 11. februára sa už tradične v Hnilci uskutoční prvá časť zimnej olympiády v behu na lyžiach, o týždeň neskôr 18. februára na Jahodnej bude druhá časť súťaží v obrovskom slalome, snowboarde, v lyžiarskych pretekoch mládeže o Memoriál Jána Tichého, ako aj Detský zimný karneval. Tradične v marci bojujú o titul majstra stolní tenisti a v apríli zorganizujeme šampionát v bowlingu.

Máj a jún bude patriť futbalistom o majstra USSK. Zápasy sa odohrajú na ihrisku TU Košice na Watsonovej ulici. Ešte pred letnou olympiádou stihneme tenisový turnaj manažérov vo štvorhre, ten sa tradične uskutoční na dvorcoch v Mestskom parku. Letná olympiáda už má svoje termíny v dňoch 8. a 9. septembra. Centrom bude opäť štadión Technickej univerzity, kde sa uskutoční slávnostný ceremoniál otvorenia. Naši olympionici s radosťou privítali, že sme pre nich postupne pripravili v lete tričká, šiltovky, potítka, čelenky, safari klobúčiky a v zime čiapky, šály a teraz vo februári si pred štartom na hlavy nasadia flisové čelenky. Pre účastníkov letnej olympiády prekvapenie ešte len chystáme.

V závere roka 2006, konkrétne v októbri, chceme po vydarenej tohtoročnej premiére opäť zorganizovať majstrovstvá v basketbale. Naplánovali sme toho teda dosť. Okrem týchto športových podujatí sa mnohí naši spolupracovníci zúčastňujú aj individuálnych športových podujatí. Teší nás, že všetky podporujú záujem rekreačných športovcov o športovanie a tvoria pritom základ telovýchovných aktivít organizovaných spoločnosťou U. S. Steel Košice."

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...