KONTAKT  |    _eng _sk

Čo sme vlani najčastejšie nakupovali v lekárňach
           Pridané: 23.01.2022
Autor: Iveta Falatová a Nemocnica Agel Košice - Šaca
Kategória: Komunita

Pandémii koronavírusu čelí celý svet už viac ako dva roky a výrazne zasiahla do všetkých sfér. Zmena sa prejavila aj v požiadavkách pacientov AGEL lekární.

Podľa tlačovej správy Nemocnice AGEL Košice - Šaca, ich lekárne  zaznamenali zvýšený nárast predaja ochranných pomôcok, hlavne respirátorov, ale aj jednorazových antigénových testov, či už výterových alebo zo slín. Prevažoval predaj výživových doplnkov: C vitamín, D vitamín, preparáty podporujúce imunitu s obsahom hlivy ustricovej, kolostrum, beta glukány, zinok, selén. Z voľnopredajných liekov sa opäť najviac predávali liečivá proti bolesti a na znižovanie telesnej teploty, teplé nápoje, ale aj sirupy, hlavne na suchý kašeľ. V značnej miere sa predávali aj prípravky proti vypadávaniu vlasov, či už vo forme šampónov alebo vlasových stimulátorov, ale aj prípravky s obsahom melatonínu, v rámci postcovidového syndrómu.

My len pripomíname, že lekáreň AGEL vo Vstupnom areáli bola jedna z prvých, kde mohli železiari platiť aj prostredníctvom Up Déjeuner karty.

 

Empty

ODPORÚČAME

01.12.2022
Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!
28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...