Vyhľadávanie:

Čo sme vlani najčastejšie nakupovali v lekárňach

Čo sme vlani najčastejšie nakupovali v lekárňach

Pandémii koronavírusu čelí celý svet už viac ako dva roky a výrazne zasiahla do všetkých sfér. Zmena sa prejavila aj v požiadavkách pacientov AGEL lekární.

Podľa tlačovej správy Nemocnice AGEL Košice - Šaca, ich lekárne  zaznamenali zvýšený nárast predaja ochranných pomôcok, hlavne respirátorov, ale aj jednorazových antigénových testov, či už výterových alebo zo slín. Prevažoval predaj výživových doplnkov: C vitamín, D vitamín, preparáty podporujúce imunitu s obsahom hlivy ustricovej, kolostrum, beta glukány, zinok, selén. Z voľnopredajných liekov sa opäť najviac predávali liečivá proti bolesti a na znižovanie telesnej teploty, teplé nápoje, ale aj sirupy, hlavne na suchý kašeľ. V značnej miere sa predávali aj prípravky proti vypadávaniu vlasov, či už vo forme šampónov alebo vlasových stimulátorov, ale aj prípravky s obsahom melatonínu, v rámci postcovidového syndrómu.

My len pripomíname, že lekáreň AGEL vo Vstupnom areáli bola jedna z prvých, kde mohli železiari platiť aj prostredníctvom Up Déjeuner karty.

 

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...